Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot ajánlanátok?

Milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen száraztápot ajánlanátok egy 2 éves, benti, ivartalanított kandúr cicának, akinek érzékeny a gyomra?

2020. aug. 3. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk nem válogatós a cica. Ami jóminőségű és megfizethető áron van, az pl a Fressnapf-ban kapható Premiere. Van belőle minden korcsoportnak, kintinek, bentinek. 40%-os hústartalommal. Alutasakost is árulnak, szoktam venni, aztán összekeverek egy kanálkánit a szárazzal. Ebben a melegben jobban csúszik így neki. Jó az állaga, olyan darálthús szerű :)

Szép fényes lett a bundája is, meg nem volt olyan, hogy otthagyta.

Aztán ami még jó - nagyon magas - 90%-os hústartalommal az N&D, de ezég drága. Nem mindig ette meg a cicánk. Eléggé morzsálódik is, gondolom a torkát irritálhatta a mozsalék. De a boltban kapni kis próba csomagot, nem kell az egész zacsit megvenni, ha esetleg aztán otthagyja.

Aztán a klasszikus Royal Canin. Ez 30%-os hústartalommal.

Vagy a Happy Cat, szinten 30-as beltartalom.

De nézelődj a neten, szemezgess. Bő a választék.

2020. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze, nézelődök, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2020. aug. 3. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Brit Care Cat Missy for Sterilised

Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand

Brit Care Cat Lilly I've Sensitiv Digestion

Brit Care Cat Monty I'm living indoor

Ezek a Brit Care termékek, szuperprémium minőségűek, nem tudom, hogy mennyit szánsz a tápra.

Vannak olcsóbbak is a Brit Premium, ezek középkategóriás tápok, de jó minőségűek.

Brit Premium Cat Sterilised

Brit Premium Cat Adult Chicken

Brit Premium Cat Adult Salmon

Brit Premium Cat Sensitive

Brit Premium Cat Indoor

Brit Premium Cat Light

Britshop.hu

Keresd meg ezt az oldalt, menny rá a menüre és mindent megtalálsz.

2020. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 3. 08:59
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Na, valami troll megint felszabadult a macskás topikba, mert mindenhol lepontozza a kommentelőket....
2020. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam mindenkit!
2020. aug. 3. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, nem is rád gondoltam kérdező. Időnként van valami barom, aki feljön ide és mindenkit lepontoz minden kérdés alatt. Gondolom azért, hogy feljebb kerüljön a ranglétrán.

Baromság ez a pontozósdi.

2020. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint concept for life-ot használok.Steril és beauty/adult keverve.Ezek megvehetők zooplusson 5000ft/3kg áron.De asszem ebből van sensitive is.Tehát én sensitive és steril táp keverékét ajánlom.
2020. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. aug. 6. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!