Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik és varasodik a...

Miért hullik és varasodik a macskám szőre? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

A macskám szőre nyáron elkezd hullani.

(csak nyáron máskor nem.)

Megszoktam kefélni hogy ne legyen minden csupa szőr. De észrevettem hogy miközben magának is tépkedi bevarasodik.Mit tegyek ellene mit csináljak? Egyébként a macskák szoba macskák csak a szobában és a folyosón közlekednek.


[link]


2010. aug. 4. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*macskám bőre :$
2010. aug. 4. 01:14
 2/5 anonim válasza:
nyáron az én cicámnak is ilyen, most ellett, mikor vemhes volt nagyon csúnya volt szegény bundája, miután megellett teljesen rendbe jött neki, egyébként, ha elviszed állatorvoshoz ad rá sampont
2010. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
bolhás, rühös, tetves, allergiás, hiánybetegsége van....blabla...vidd orvoshoz!...
2010. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd orvoshoz. Az én macskám szőre is hullik nyáron, mint minden macskuszé, de nem tépkedi magának és nem is varosodik. Ez sztem nem megszokott!
2010. aug. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az lesz hogy elviszem.második válaszolónak.se nem tetves se nem rühös -.-

szoktunk neki rá venni cseppentőt ami kb 3000ft a gerince mentén kell végig csepegtetni egy napig nem lehet simogatni és attól mindig helyre jön.


De azért kíváncsi lennék mért tépkedi magának.

2010. aug. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!