Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit Rövidszőrű kandúr cica...

Brit Rövidszőrű kandúr cica ivartalanításával lenne pár kérdésem.?

Figyelt kérdés

1.Ha ivarérés előtt ivartalítom akkor tényleg nem lesz meg az a tipikus nagy fejű, tömzsi kandút.

Vagyis "lányosabb" lesz? (Karcsúbb, kisebb fej)

2.Ha az után ivartalanítom a cicát miután már kifejlődött, akkor megmarad a jelölés?


2020. aug. 3. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs elhízva a cica, egy Brit cicus 10kg is lehet.
2020. aug. 3. 22:02
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

9-nek.

Én nem a hatos vagyok hanem a hetes, de gondolom a hízást nekem írtad, mivel én írtam csak, hogy hány kiló a macskám.

Bár nem tartozom magyarázattal, de elmondom: Nem szaporítótól, hanem brit kenneltől vettem a cicmámat 7 éve. Törzskönyvezett, anyja-apja díjnyertes macska. Én nem vittem versenyekre, mert nekem nem azért kellett. Nem tudom miért írtam le, talán csak azért, hogy piciny agyaddal felfogd. Nem mindenki szaporítótól vásárol, de ha mégis szerintem neked ahhoz sincs semmi közöd. Kiakadásodat sem értem, mert rajtad kívül senki nem volt sértő. Nyilván nálad agyban valami nem ok, vagy anyuci éppen lesztidot mert nem csináltad meg a házifeladatot. Sajnállak nagyon, hogy ennyire lelki szegény ember vagy, hogy egy ártatlan kérdésnél, és csak pocskondiázni tudsz.

2020. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kilences, a "lassú" alatt azt értettem, hogy nem egy ideges fajta, nyugodt, megfontolt temperamentumú, nehéz kizökkenteni a nyugalmából.

Boldog vagyok, hogy nem értetted azt meg, hogy külön kiemeltem, hogy ivartalaníttatni kell - de nem az ember kényelme miatt (jaj, jelöl-e!?) hanem a fölösleges szaporulat miatt.*


Hatos voltam.


Ps: 100%-osan ivartalanitáspártiként azért komoly averzióm van azzal kapcsolatban, amikor egy magatartásbeli problémát ivartalanítással akarnak kezelni/megoldani. Aztán persze jön a sirás, hogy mégsem hagyta abba a jelölést. Nyilván nem, mert magát a alapproblémát (területi bizonytalanság) nem oldották meg.

2020. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!