Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskatáp?

Melyik a legjobb macskatáp?

Figyelt kérdés

Kb. Whiskas árban melyik a legjobb macskatáp?

Eddig previtalt kapott (szárazból) , de mikor megláttam mennyi a hústartalma elborzadtam😞

Kb. 1 éves, de a szőre se olyan fényes, és egy picit szerintem vékony,de amúgy egészséges.

Alutasakosból Félix-et kap. Az jó, vagy tudtok ajánlani jobbat?



2020. aug. 9. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit segítek hogy az összes ilyen szét reklámozott táp hulladék.
2020. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk tápból csak szárazat eszik, és nem szereti az egyhangúságot, így felváltva kap Brit, Josera, Purina One, Iams tápokat. Ezek már korrekt minőségű tápok,jó ár-érték aránnyal. Régebben kimérve kaptam Canún és Matisse márkájút,(egyébként csak 10 kilós kiszereléseket láttam belőlük),és azok is ízlettek a finnyás cicámnak és az összetételüket is megfelelőnek láttam. Ezek mellé főtt csirkehúst kap, a szőre gyönyörű, energikus, ideális a súlya.
2020. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Premiere márka jött be. Fressnapfban kapni. Nem vészes az ára. 2 kg olyan 3000 ft körül. 40+% a hústartalom, mellete sok vitamin és egyéb. Ízlik a cicának is. Eddig ez a legjobban. Alus és konzerv kiszerelés is van belőle nasinak :) De azokban is elég magas a hústartalom.
2020. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a két macska Concept for life tápot kap. Ez sem a legjobb, de szinte az összes gabonamenteset kilőtték. Kaptak már Applaws, Purizon, Taste of the wild márkát is, de alig tudtam megetetni velük. Ezek mondjuk aranyárban vannak. A Concept sem túl olcsó, de ez jött be nekik. Nedveset nem akarnak enni, de folyamatosan próbálom az Animonda Carny, Cosma márkákat náluk, hátha egyszer megszeretik. A macska leveseket viszont szívesen eszik.
2020. aug. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :-)
2020. aug. 10. 07:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Röhögni fogtok, de a Lidl jött ki most egy prémium macskatápcsaláddal (Coshida Pure Taste), ami korrekt áron egész jónak tűnik (60% feletti hústartalom, gabona- és cukormentes). Személy szerint nem próbáltam, de sztem ebben az árkategóriában egy próbát megérhet: [link]


(mi egyébként Purizont és Wild Freedomot adunk a cicának és imádja őket. Sajnos ezek kicsit drágább tápok, de nem biztos hogy kevésbé gazdaságosok, mert az a tapasztalatom, hogy ezekből kevesebbel is jól lakik, így lassabban fogy)

2020. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább tudom,mi lesz a következő,amit megkóstol.Köszi a tippet!
2020. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Premiere még nagyon jó táp.Mi concelt for life/feringa/wild freedommal etetünk.
2020. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!