Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kismacska...

Mi baja lehet a kismacska lábának??

Figyelt kérdés

3 hét szabin van a megbízható állatorvosunk, így jobb híján egyenlőre hozzátok fordulnék.

Múlthéten összeszedtünk az utcáról egy kiscicát, láttam rajta hogy kicsit furán megy (mintha a lapockái jobban le-fel mozognának közben) és hogy néha amikor ül kicsit kicsúszik a jobb mellső lába. Ma reggel pedig játék közben, ahogy hanyatt feküdt egyszer csak kifordult ugyanaz a fura mellső lába. Nem mertem hozzányúlni, ahogy felült viszont visszaugrott neki. Nem tűnt úgy, mintha fájna neki, tudja használni, jókedvűen játszott tovább, de kicsit meg vagyok rémülve, mitől lehet ez??



2020. aug. 10. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul illeszkednek a csontok szerintem. lehet elutottek, ott valami gond lett a lábával, és ez a következménye. Lehet eltört, de rosszil forrt össze. Sokminden lehet, először is röntgenre kéne vinni. Én elvinném másik dokihoz, hogy minél hamarabb kiderüljön a probléma
2020. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi volt az unokatestvéremék macskájaval is. Lehet hogy elutottek es azert olyan.
2020. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!