Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a DM-ben és...

Mit gondoltok a DM-ben és Rossmannban kapható saját márkás macska eledelekről?

Figyelt kérdés

A Rossmannos a Winston azt hiszem, a Dm-es pedig a Dein bestes.


Diákként dolgoztam árufeltöltőként mindkét helyen és mindkettőt (dm-es és rossmanost is ) úgy viszik, mintha ingyen lenne.

Szó szerint volt, aki kartonszám vitte, nem győztük tölteni.


A ti macskátok is szereti?



2020. aug. 13. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
Alutasakost nem nevezném a legolcsóbbank, havi szinten 16000ft-t eszik meg belőle a macskám... jelzem, a rottweilerem havi kajája kijön 11000ből...
2020. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

10, járj utána hogy a Dein Bestes-ben 10% a hústartalom, míg a Whiskas, Friskies, Felix, Prevital és társaiban 4%.

Nem mindenki engedheti meg magának sajnos hogy prémium táppal etessen, de a lehetőségek szerint igyekszik az ember. A kisállattartás meg ne legyen már a gazdagok kiváltsága, és ne démonizáljuk már azokat akik 10%-os hústartalmú eledelt adnak a macskájuknak, mert nem fér bele a drága kaja.

Régen mit adtak a macskának? Tejbe áztatott kenyeret. Na az szörnyű volt, de erre telt az embereknek.

Örüljünk hogy ma már vannak professzionális állateledelek a boltokban, amik közül mindenki megtalálja a pénztárcájának megfelelőt, és mégiscsak jobb az állatnak mint a tejbe áztatott kenyér.

2020. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkodtam már, mert a barátnőm macskája pl Carnilove-ot és Joserat kap (ha jól emlékszem ezt a kettőt biztos kapta, meg még pár olyat, aminem nagyon hosszú neve van és már nem emlékszem) és egyiket sem ette meg, vagy kb "könyörögni" kellet neki- mármint a macskának- :D . Pedig egy házimacskáról van szó.


Egyébként járt így valaki, hogy ilyen pro tápot vett a macskának és elmaradt a várt hatás? Már, hogy a macska nem ette egyáltalán.

Gondolkodtam már, hogy én vinnék ilyet a macskájának, (dm+rossmann) de nem értek hozzá. Azt tudom, hogy amiket ad neki, az drágább kategória. De mi van, ha tényleg ezt megenné fixen jóízűen...(?)

Nem egyszerű ez, mert ahogy írjátok ezekben nagyon alacsony a tényleges hústartalom azokhoz képest.

2020. aug. 14. 11:17
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában átkell szoktatni a macskát egyik tápról a másikra.Az elején a régi táphoz kevered kis mennyiségben, majd növeled kb 2 héten át, amire már csak az új tápot kapja.
2020. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A DM Dein bestes márkájának van egy Hofladen nevű termékcsaládja, ami 70%-os hústartalommal fut gabona-, cukor- és színezékmentesen. Persze az kicsit drágább is, mint az alaptáp ugyanebből
2020. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Lidl-c coshidát is nagyon szeretik a macdkák.
2020. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

14 hű, ezt jó tudni. Mi történik ha egyszerűen csak ezt adnám neki? Átvezetés nélkül? Nem enné meg ugyanúgy?


15 és 16 köszi, megnézem és meglepem szerintem vele a macskát..


Bocs, hogy értetlenkedek, csak látom mennyire zavarja a barátnőmet, hogy turkál a kajában a macska és nem izgatja különösen.. Persze, odamegy eszik, meg minden, nem beteg a kis rafinált. Talán az íze? Nem tudom. Mindenesetre köszi az okosságokat, megnézzük...!

2020. aug. 14. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!