Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felek megolni a bolhat, miert...

Felek megolni a bolhat, miert van? A cicamon szeretnek segiteni. De felek hogy ram ugrik a bolha vagy barmi.

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Köszönöm utolsó így értettem csak lehet hogy rosszul fogalmaztam 🙂
2020. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Bárki lehet fóbiás bármitől. Kutyám nekem is van, de attól még a bogaraktól félek. Épp ezért mondjuk meg van előzve a bolha.

Valakit megkérni, hogy kezelje le ő a cicát?

2020. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

"Az az, hogy ha szereti a macskáját akkor nem nézi, hogy szenved hanem megteszi."


De most tényleg ennyire értetlen mindenki??

Nem értitek, hogy elvitte orvoshoz és az orvos adott neki bolhaírtót? Nem szemved már kezelve van, olvassátok már el...

2020. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is olvasom, nem értem Ha az orvos adott neki bolhairtót, akkor az megöli a bolhákat, nem fognak ugrálni Ami bolha meg a lakásban van, azt is ki lehet irtani, a macska cuccait kimosni stb
2020. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!