Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harapdál a cicám ha alszom?

Miért harapdál a cicám ha alszom?

Figyelt kérdés

Sose bánt, nem agresszív, egy éves herélt kandúr. Figyelmes lettem rá, hogy mikor még én alszom, akkor beleharap valamelyik végtagomba. Nem erősen, de azért úgy érezhetően. Nem vérzik, helyet se, hagy. Nem is rámtámad, hanem üldögél melettem egy darabig tanácstalanul, aztán odahajol, harap, aztán néz rám nagy szemekkel.

Gondolom figyelemfelkelés akar lenni.


2010. aug. 5. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
megnezi van e bajod :) azt hiszi meghaltal:(
2010. aug. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A macskád emberhúsra vágyik ><
2010. aug. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy előzőleg ért nem komoly sérelmét (pl. játék közben te győztél és azt) "torolja meg" rajtad, mikor úgymond védekezőképtelen vagy. :)
2010. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A cica éjszakai állat, lehet, hogy csak unatkozik. Az én cicám akkor matatott körülöttem alvás közben, ha unta magát. Megsimogattam, doromboltunk egy gyorsat és aludtunk tovább. Legalábbis én, ő meg lefürdött ezredszer is. :)


Vagy esetleg álmodban megütöd, meglököd véletlenül?


Talán horkolni kezdtél, és nem érti, miért "morogsz".


Nem kell kimennie olyankor?

2010. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg egyszer arra ébredtem, hogy megfulladok, és olyan rosz volt, nem értettem kómásan hogy mi ez a nagy szőr az arcomba. A macsak a fejemen feküdt :)

Ezek direkt csinálják, unatkozik aztán szórakozik veled hogy ne tudjál aludni :) Én tudom. Enyém is kandur volt.

2010. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó:)
2010. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beatrix17 ***** válasza:
Unatkozik a drága!Az enyém reggelente,ha párom elmegy dolgozni,huzza a hajam,simogatja a szám,arcom,mászkál rajtam!Ilyenkor behuzom a takaró alá,és ha olyan hangulatban van,bealszik,ha nem,piszkál tovább!Érdekesmód,ha párom alszik,amikor én dolgozom,őt nem molesztálja...
2010. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unatkozik.Vagy játszani akar,a macska(főleg kandúr)imád éjszaka vadászni,ilyesmi.
2010. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
össze vissza alszik, most is épp. éjszaka is szokott, hozzám bújva dorombol, aztán bealszik. ma mondjuk lábujjvadászat volt nálunk is:D
2010. aug. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!