Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám macska panzióban...

A macskám macska panzióban van 5 napig. Felismeri utána a régi környezetét?

Figyelt kérdés
Mivel nyaralni vagyunk és semmi megbízható embert nem ismerek a környéken, kénytelen voltam beadni. Ugye a panzió alapvetően zàrt, az én macskáim meg főleg kint szerettek lenni, de persze be is járnak, ahogy nekik tetszik. Ha a megszokott otthoni környezetben újra kiengedem, ha hazahoztuk a panzióbol ugyanúgy felismeri a helyet és a környéket?

2020. aug. 24. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze, miért ne ismerné? Vagy nagyon kiscica még és/vagy csak pár napja van nálatok? Max ilyen esetekben tudna eltévedni.
2020. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, kedves Kérdező, hogy befizetted-e a cicádat a memóriatörlés nevű opcionális szolgáltatásra.
2020. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Felismeri, persze:D Te se felejted el hogy hol van otthon a wc attól még hogy egy hétre elmentél nyaralni. Vagy de?:D
2020. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugodtam. Persze, de nyilván egy állat nem hasonlítható az emberhez gondolkodás téren.. meg ismerek olyat, akinek a macskája, mikor egy településsel arrébb költöztek, a cica visszament a régi helyére, egyszerűen akárhányszor vittek vissza, mindig a régi helyre ment ...
2020. aug. 24. 19:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Két éves.
2020. aug. 24. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A macskáknak nagyon jó a hosszútávú memóriája. Fel fogja ismerni a régi környezetét.
2020. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit hülyének nézed a macskád ha azt hiszed hogy par nap után elfelejt mindent
2020. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ugyanúgy ismerni fogja a régi környezetét. Viszont ha sértődős cica, lehet, hogy első egy-két nap odapisil vagy -piszkít valahova a lakásban, kifejezve a véleményét a panzióban tartózkodásáról :D
2020. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 napra voltam kénytelen panzióba adni. Féltem, hogy le sem fog tojni, de mikor érte mentem, úgy kapaszkodott belém, hogy elsírtam magam, de még a körülettünk levők is megkönnyezték.
2020. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!