Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet bolha vagy benéztem?

Lehet bolha vagy benéztem?

Figyelt kérdés

Aug. 17-én voltunk allatorvosnal, akkor megkapta a szukseges oltast + kapott valami spotos bolhairtast (nem tudom melyiket frontline v advantix??). De csak azert kapott mert elotte volt benne, de meg lett furdetve bolhairtoval (utana jo lett), de a doki biztos ami biztos alapon cseppentett azert ra.


Ennyi ido alatt, tehat kb 2 het lehet, hogy megis van benne bolha? Hozzateszem, h benti macska, nem olyan helyen dolgozunk, jarunk ahol bolha tudna rank ugrani.

Vakarozni szokott, de normális mennyiségben, tisztalkodas közben,közel sem annyit mint mikor bolhas volt. En nezegetem őt, a hasanal, nyakanal, fejenel, de semmit nem láttam...vagy csak nem vettem észre? Mit gondltok?



2020. szept. 3. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha fekete pottyoket látsz, akkor van benne.


Az a bolha piszok

2020. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam benne... Csak azert is érdekelne igy, hogy a cseppentes utan 2 héttel mar meg is szűnhet a hatás? Sajnos tényleg nem emlékszem, h pontosan melyiket kapta...
2020. szept. 3. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szűnik meg.


Miből gondolod hogy bolhás?

2020. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer mikor mellettem fekudt az oldalan kinyujtozva... olvastam es valamiert odaneztem ra es a has reszenel, valami fekete bolhaszerut láttam, egybol at is néztem, de nem láttam semmit... Ez kb 2 napja volt, azota nezegetem, de semmi.. Kisse mar paranoid.. 😕 Nem tudom, hogy valami szösz volt v bolha...
2020. szept. 3. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Sűrűfogú fésűvel alaposan fésüld át, ha van benne, a fogak közé beszorul.
2020. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bolhás. Csak simán vakaródzik.
2020. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém fül atkái 1-2 hét alatt visszajönnek, pedig egyedüli benti macska
2020. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!