Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket választanád? 🐱

Melyiket választanád? 🐱

Figyelt kérdés

1. Feltehetnél 1 kérdést a macskádnak, amire tud válaszolni. (mit kérdeznél?)


2. Értse meg amit mondassz (bármivel kapcsolatban) , de ne tudjon rá válaszolni.


2020. szept. 12. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A kettes sokszor még be is bizonyosodik az értelmesebb háziállatok esetében, viszont az első esetében nem tudnék mit kérdezni, mert a puszta megjelenésével válaszol minden kérdésemre, ami az ő állati személyét illeti.
2020. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Az esti őrülettel kapcsolatban szívesen kérnék magyarázatot. Bújik, dorombol, aztán mintha felkapcsolnák, harap, rohangál fel-alá. Tudom, hogy minden macska ezt csinálja, de miért? 😄
2020. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A cicám teljesen jól megérti, amit mondok, csak sajnos nagyon nem érdekli. :D
2020. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Értse meg amit mondok :D
2020. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kakilás előtt szokott elkezdeni úgy rohangálni hirtelen, mintha valami elromlott volna benne. Ilyenkor szinte lebontja a házat. Ezt mondjuk szívesen megkérdezném tőle, hogy miért kell minden kakinak ilyen nagyszabású felvezetés.
2020. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én egyet kérdeznék igazából mindkét macskától. Szeret minket, jó itt neki, jó, hogy mi lettünk a befogadói?
2020. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
87%
Egyértelműen a második szerintem. Legalább így eltudnék neki magyarázni dolgokat.
2020. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút megérti azt amit mondok neki csak nem érdekli :D Érzi a hanglejtésemből hogy nem örülök annak amit csinál és abbahagyja, majd egy óra múlva megint csinálja. Évek óta. Minden nap. Biztos, hogy teljes mértékben tudatában van annak hogy olyat tesz amit nem szabadna, csak épp baromira nem érdekli. :D


Szóval az első, és igen, jó lenne megérteni hogy miért kattan be ilyenkor. Vagy hogy miért nem megfelelő a táp, ha nincs a tál 100%ig tele?

2020. szept. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy miket szokott álmodni, mert elég gyakran kiengedi a karmait alvás közben, grimaszol, megrázkódik... mint akinek rémálma van.
2020. szept. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeznék: Ki vagyok én Neked?
2020. szept. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!