Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érezted úgy olykor, hogy a...

Érezted úgy olykor, hogy a macskád értelmesebb és jobb társaság, mint sok ember?

Figyelt kérdés

Egyre többször érzem ezt. Elegem van az emberek üres kérdéseiből, amit csak azért akarnak megtudni, mi a válasz, hogy utána kibeszéljenek. Az állandó bunkózásból. A probléma traktálásból.. pletykálásból, hogy nem érdekel a nyomora vagy a gonoszkodása/szemétkedése, de csak mondja és én vagyok a bunkó,ha megkérem hagyjon evvel. Mikor kb a nagyon szűk rétegen vagy családodon kívül mindenki tehet egy nagy szívességet...

Ilyenkor arra gondolok, hogy alig várom, hogy hazaérjek és leüljek játszani, szeretgetni a macskám . Olyan ez, mint a nap fénypontja.

Érezted már ezt?



2020. szept. 17. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Mondjuk most nincs macskám sajnos,csak kutyám,de vele is sokszor érzem .
2020. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nincs macskám.
2020. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha ezt érzed, akkor veled van a baj. Azért egy macska nem helyettesítheti az emberi kapcsolatokat.
2020. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk, én pont tudom, hogy a macskám is kibeszél a többi macskával engem. De mondjuk nem bunkó, meg a maga módján azért őszintén szeret. Csak ítélkezik, de mit tehetnék, igaza van. Soha sem leszek olyan tökéletes mint ő. :3
2020. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Igen! Nekem 3 éves a cicám, többet ér mint a falubeli ember.
2020. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem "olykor", hanem általában így gondolom. Nincs ezen mit csodálkozni: az állat őszintén és érdek nélkül szeret, ellentétben az emberek jelentős részével.
2020. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3as éppen ezért írtam, amit..Velem nincs semmi baj... Az emberek vannak tele rosszindulattal...

Gondolom ez a sor elkerülte a figyelmed :


"Mikor kb a nagyon szűk rétegen vagy családodon kívül mindenki tehet egy nagy szívességet..."


Na pont az ilyen típusú emberek miatt, (tisztelt a kivételnek), érzek így, akik válaszoltak és ahogy. Köszi a megerősítést.. ☺️

2020. szept. 17. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Elnézve a válaszokat, meg a lepontozásokat, nagyon is igazat adok Neked! Szerencsére itt vannak a Cicáim, és Velük meg tudom beszélni ezeket is. 😊
2020. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem éreztem hogy a macskám értelmesebb vagy jobb társaság lenne mint az emberek többsége. Pedig imádom, kényeztetem, játszom vele és van olyan érzésem ő a főnök. Ráadásul igen csak olyan 'magánakvalóember' vagyok.

Sajnálom ha Te így érzel az emberek iránt. Nem tisztem véleményt mondani Veled kapcsolatban mert nem ez volt a kérdésed. :)

2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

#6 " őszintén és érdek nélkül szeret"

Ja persze, mert szerencsétlen állatnak nincs is más választása. Te eteted, gondozod, rád van utalva. Még szép hogy kinyalja a valagadat ezért.

Ahhoz meg már kevés vagy, hogy meg tudd védeni magad a gonosz emberektől, akik nincsenek rád utalva hogy kedvesek legyenek veled. Te sem vagy velük az, ezért kell a háziállat, mert téged utálnak az emverek, és te is őket. Saját csapdádba vagy, de olyan buta vagy, hogy rá sem jössz erre nem hogy magadtól, még másoktól sem jut el a tudatodig a hülyeséged.

És sajnos erre megy a világ, az állattartók szinte mind ilyenek.

2020. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!