Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éj fekete cicának milyen...

Éj fekete cicának milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
Tiszta fekete és játékos. Sokat eszik és dorombolós. Kéne neki egy klassz mágikus, boszorkányos, vagy akármilyen név amit adnátok ti is neki :D.

2020. szept. 19. 02:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Maffia meg Lukrécia, akkor inkább Szaffi.

Amikor a kérdést megláttam nekem is egyből az Éjfél ugrott be.

Amit még nem írtak:

Magic-(medzsik, azt jelenti: varázslat)

Kávé, Pepsi(,/-) Kóla-(főleg, ha pörgős cica)

Vixen-(Egy időutazós filmben egy csaj szuperhősneve, aki állatok erejét volt képes felvenni harc közben. Maga a szó jelentése pedig: boszorkány.)

Shadow-(sedó, jelentése: árnyék)

Mazikeen-(mezikin/méz, a Lucifer sorozatban Lucifer fő démoni segédje/verőembere/kínzómestere/védelmezője)


Írd majd meg légyszi, hogy mi lett végül.

2020. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Belfegor és Lucifer van. Von Swarcz (Macskafogó). Hófehérke (polgárpukkasztás)
2020. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
76%
Sosem értettem miért adnak fekete macskának Lucifer nevet, mikor az ördög az vörös. Nekem a vörös kandúrom Lucifer, aki tényleg egy puha vörös bundásördög.
2020. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Katagiri Katsumoto
2020. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

nos nem döntöttem még deezek közul valasztok majd és koszi a sok ötletet nekem nem jutottak voplna ezek eszembe :D

1.lukrécia

2.éjfél

3.luna

4.sakura

2020. szept. 19. 14:28
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Hú, a Magic(medzsik) a legjobb!!!
2020. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Ma már mindenki a névhez írt jelentést én fűzök hozzá valamit. Én írtam az éjfélt.

Elsősorban egy filmben az éjfél nevű macska (igaz ő szürke volt ha jól emlékszem) leheletével a nőnek adott olyan dolgokat amit a macskák tudnak pl. nagyon jó mászás, megértette hogy mit mondanak a macskák, a kutyákra fújt stb. tehát egy olyan "mágikus macska". Ha érdekel a film itt a címe, lehet már láttad is: A macskanő


+1 ok ami miatt én az éjfélt adnám: Szerintem a 4 név közül az éjfél utal legjobban a macskára;Fekete, mint az éj. Ha esetleg beszélgetsz emberekkel és mondod hogy éjfél a neve kb. Minden embernek egy fekete macska jut eszébe.


Én Éjfél párti vagyok remélem majd megírod mi lett a végső neve.

HAJRÁ ÉJFÉL

2020. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha*
2020. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
na nagyon jól rábeszéltél az ÉJFÉL névre végül ÉJFÉL lett a neve :D. nagyon tetszik és rövid sőt talán a macsek is megjegyzi majd :)
2020. szept. 19. 16:24
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Juhuuuu

Amúgy képküldésre ha feltöltesz róla egy képet és a linket ide bemásolod úgy megbirnám nézni. Esetleg megpróbálod ezt hogy láthassam a kis ÉJFÉLT😊😊😊

2020. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!