Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etessem én a kicsiket vagy mi...

Etessem én a kicsiket vagy mi lesz velük?

Figyelt kérdés
A macskánk a szomszédba fialt mert lett egy kiskutyánk aki mindig elkergeti. Áthoztam az 5 cicát meg az anyjukat. A garázsba egy autóba amit nem használunk (tavaly ebbe fialt). Enni inni tettem egy nagy polcra amit a kutya nem ér el. Estére egy cica eltűnt, másik 4 ott maradt. Nem tudom elviszi e mindet vagy azok ott halnak éhen..Kellenének mert fél perzsák és már most van rájuk jelentkező. Vegyek macska tápszert, mit ajánlotok?

#Kiscica, etetés, macska,
2020. szept. 20. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

A kutya eluldozi.


Most gondold magad a macska helyébe. Nyugalomra lenne szüksége, a picikkel együtt, ehelyett ott ugat ,acsarkodik mellette a kutya.


Vidd be a lakásba szerencsétlen állatokat

2020. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kiscicákat 2 óránkent kell tapszerezni mert különbe meghalnak. Igen éjszaka is
2020. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Vidd be a lakásba őket es azt az egy kiscicát keresd meg
2020. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
:(
2020. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem! Ki más etetné, mikor te vitted őket a garázsotokba????Főleg, hogy még kellenének is mert jól eladhatóak??? Nagyon remélem, hogy durván félreétettem valamit. De a lényeg, hogy ők már a te felelősségeid!
2020. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly is ellett, meg most is (es meg ki tudja hanyszor), ehhez csak gratulalni tudok! Vagy eteted te oket, ejjel-nappal 2 orankent, es meg igy sincs arra garancia, hogy megamaradnak, vagy a mamacica visszajon, ha szerencsed van. Tenyleg kellett ez neked? Legalabb hagytad volna ott oket, ahol voltak, vagy vitted volna be a lakasba, maximum.
2020. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Talán nem kéne szaporítani és fialtatni minden évben, ráadásul ilyen stresszes körülmények között, kint a szabadban, ellenséges kutya jelenlétében, hanem felelős gazdaként ivartalaníttatni kéne a szerencsétlent.
2020. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagy képes szegény cicát ivartalanítani???

Szerinted ez jó es egészséges a cicának? Találd meg és vidd ivartalanítani és ha nem szoptatja a kiscicákat az anya cica akkor neked kell éjjel nappal cicatápszerezni mivel a te felelősséged.

2020. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ivartalanítás,kérlek. Még olvasni is rossz az ilyet. A kismacskákat add oda valami állatmentő szervezetnek(ha egyáltalán befogadják). Félperzsa? Jajj hagyjuk már,szegényeknek csoda hogy nincs valami genetikai hibájuk és megélik a felnőtt kort.(egyébként az lenne a legjobb ha az anyamacskát is odaadnád valakinek,és a kutyáról is vannak kételyeim ha a macskádat így tartod.)
2020. szept. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lakásban biztos nem lesz mert gyerekem van. És nem szaporító vagyok, nem kérek pénzt érte. Nekünk eddig minden macskánk 2x fialt egy évben és találtunk is nekik gazdát mindig, nem tudom mi baj van ezzel. Csak eddig még nem volt kutyánk így ilyen nem volt, hogy nem hozzánk fialt.
2020. szept. 21. 06:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!