Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etessem én a kicsiket vagy mi...

Etessem én a kicsiket vagy mi lesz velük?

Figyelt kérdés
A macskánk a szomszédba fialt mert lett egy kiskutyánk aki mindig elkergeti. Áthoztam az 5 cicát meg az anyjukat. A garázsba egy autóba amit nem használunk (tavaly ebbe fialt). Enni inni tettem egy nagy polcra amit a kutya nem ér el. Estére egy cica eltűnt, másik 4 ott maradt. Nem tudom elviszi e mindet vagy azok ott halnak éhen..Kellenének mert fél perzsák és már most van rájuk jelentkező. Vegyek macska tápszert, mit ajánlotok?

#Kiscica, etetés, macska,
2020. szept. 20. 21:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kéne a macskát vagy a kutyát bent tartani? Pont, hogy az nem egészséges. Kapnak rendesen enni, inni. Van velük foglalkozva, nem putriban lakunk. Visszament az anya hozzájuk, most néztem meg ott fekszik velük. Csak nem tudom egyet miért vitt el. Beteg lehetett?
2020. szept. 21. 06:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az egy már nem él. A nőstények megeszik azt a kiscicát, amelyik nem életképes, mert nekik jó tápanyagforrás.
2020. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez a baj hogy 2020-ban még mindig vannak olyan emberek akik nem értik hogy miért kegyetlenség egy macskát évente kétszer fialtatni.
2020. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Biztos a kérdező is évente 2x szül. Kb ugyanolyan kellemes lehet a macskának is kitolni 4-6 kiscicát.
2020. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki a kérdésemre válaszolt. Ami az volt, hogy mit adjak nekik ha esetleg az anyjuk nem etetné és nem az, hogy hányszor kell a macskának fialni egy évben.
2020. szept. 21. 11:09
 16/16 anonim ***** válasza:
84%
Tudsz róla hogy nagyon primitív vagy?
2020. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!