Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy gót lánynak melyik cica...

Egy gót lánynak melyik cica áll jobban a fekete vagy fehér?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Melyik csoportban keresnek fb-n szín alapján? Én sokban benne vagyok, és inkább településenként szoktak keresni, vagy hogy mennyire bújós, vagy kintre/bentre kellene.

Amúgy meg.... Gothként cica? Akkor már inkább farkas vagy medve, nem?

2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted? Nyilván a fekete. De tényleg szomorú, hogy ebben nem tudsz önállóan dönteni. Én pl. szín alapján (is) kerestem macskát, mert NEKEM a cirmosok tetszenek. De ehhez nem kellett egy kérdést kiírnom gyakorira, hogy punk zenét hallgatóként a vörös vagy a teknőctarka macska illik-e jobban. Jól állni ugye egy állat nem tud, mert nem ruha...

Neked melyik tetszik jobban? Na, olyat fogadj be.

2020. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
🖕🖕
2020. szept. 21. 23:26
 34/49 anonim ***** válasza:
20%
Milyen zenét hallgatsz?
2020. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy "melyik állna jobban"? Sálként vagy sapkaként akarnád hordani? Normális ember nem az alapján választ állatot, hogy melyik áll jól a stílusához.


Nekem pl 3, teljesen eltérő színű macskám van. Most szabaduljak meg az idősebbtől, mert csak temetésen veszek fel feketèt?

2020. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is eldöntöttem anno, hogy én csakis vörös cirmos macskával jövök haza. Aztán megtetszett egy barna cirmos. Szóval felesleges mindent előre eltervezni, úgyis akkor fogsz dönteni.
2020. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
97%

Goth vagyok, ... a macskám pedig szürke.

Szín alapján “diszkriminálni” bármilyen állatot pedig szerintem ugyanolyan negatív jelenség, mint az embereknél a rasszizmus.

BTW, gothnak még mindig nem öltözni kell. Nem attól lesz valaki goth, hogy felölti a fekete gúnyát és fekete macskát vásárol.

Robert Smith macskája is barna cirmos volt. 😄

2020. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
61%
37-es... Na, csak nem egy Cure-fan vagy te is...? 😀 En kerdeztem hogy milyen zenét hallgat a kérdező...
2020. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb, ha te mennél el plázacicának?
2020. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
77%
Gót lánynak talán egy döglött macska stílusos...
2020. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!