Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy gót lánynak melyik cica...

Egy gót lánynak melyik cica áll jobban a fekete vagy fehér?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
#40 Pontosan. Nyakba akasztva vagy az övön lógatva. Esetleg egy kalapra tűzve.
2020. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Innen válogathatsz : [link]

Amit választasz, azt nyomtasd ki, tedd ki poszterként oltárképnek a magad fotója mellé.

Ha tényleg szereted a macskákat, élő állatot inkább ne tarts!

2020. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég...a nap hülye kérdése.
2020. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
95%
...*sokadik hülye kérdése
2020. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Legyen fekete-fehér és máris egy dilemmával kevesebb!

[link]

2020. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom azt az állatot, akit ilyen baromság alapján fogsz választani.
2020. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
95%

Odané! Aszongya:

"EZ NEM NYELTANÓRA HANEM GYAKORIKÉRDÉSKE " ? ? ?

Lehet, az admin észre sem veszi, hogy már kedveskedve, becézve emlegetik ezt a fórumot!


megaszongya: " hülye gyerekek. ég elmultam 18 " ? ? ?

Kicsicsillag! Papíron elmúlhattál ugyan 18, de a szellemi nívód még nem haladja meg azt az időszakot, amikor élő állatot bíznék rád. Ha mégis szert teszel egy élő macskára, kíméletesebben bánj vele, mint ahogy itt osztasz minket!

Hát bántottunk mi téged? Vagy talán nem azért írtál ki kérdést, mert válaszokat vártál?

Legközelebb úgy írj, hogy mellékeled a neked tetsző válaszlehetőségeket is!

Plusz tedd hozzá, hogy véleményt, kritikát nem tűrsz!


Nincsen neked szükséged élő háziállatra! Várj még pár évet, és rájössz, te vagy a gót

gettó legmenőbb házisárkánya, csak utált riválisod lenne egy pengekarmú cicc.


Tessék, itt van neked egy gót holló: nem kell megköszönnöd! https://www.youtube.com/watch?v=L9O7oy8q4f4

2020. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

[link]

amelyik tetszik!

2020. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
91%

Nekem fehér cicám van. Annyi hogy a fekete cuccokon jobban meglátszik a fehér cica szőr de egy szöszölővel siman orvosolható ez a probléma.


Nem az öltözködesemhez meg zenei izlesemhez választottam cicát. Hanem mert bele szerettem a kis csontos félig sziámi pofijába meg úgy alapjáraton az egész személyisége megfogott. Arisztokratikus távolságtartó az idegenekkel de akiket ismer már régota azokkal nagyon cukin viselkedik.

Szerintem te se az alapján válasz az élet semmilyen területén hogy goth vagy-e vagy sem. Hanem hogy tetszik-e neked az adott dolog az adott személy stb... Ilyen korlátoltak amilyen korlátoltságot te tanusítasz, többnyire a baby batek szoktak lenni (de ők kinövik) na meg a pózerek akikben benne van a megfelelési kényszer és azt hiszik a szubkultúra fogja meghatározni a személyiségüket vagy az fog nekik adni bármiféle személyiseget is. Pedig ha így állsz hozzá csak birka leszel.

2020. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!