Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szürke színű macskának milyen...

Szürke színű macskának milyen ötletes nevet adnátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy szürke színű házi macskám és kéne pár név ötlet ami eltér a tipikus cirmos, bundás, cirmi és társiatól :D. Fiú macska.

2020. szept. 28. 00:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szürke . Érted ,mint a macska színe :D vagy keresd meg a szürke valamelyik külföldi jelentését hátha valamelyik nyelven tetszik is ez a szó és akkor egyedi is lesz legalább :D
2020. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%

Higany,

Tabbi

Liló

Mézi

Paplan

2020. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
70%
Tom
2020. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nem támadtalak, mi mindig első látásra adtunk nevet, a kérdésedben nem írtad, hogy sose tudtál magadtól nevet adni, illetve nem az 1. állatod lesz, ezért kaptál ilyen jellegű tanácsot. Nem kell magadra venni az itt elhangzott bunkó beszólásokat sem, unatkoznak ezek az emberek, ha nem tud szépet mondani, minek ír.

2-es voltam

2020. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen kicsit érzékeny vagyok. Bocsi. Nem gondoltam, hgoy mindent meg kell magyarázni, mint hogy nem tudtam eddig nevet asdni nézésre. Azt hittem enélkul is kapok rendes válaszokat. De hogy fogyinak hiv valaki nemis értem?
2020. szept. 28. 01:11
 16/18 anonim ***** válasza:
A miénk Jóska lett :D De egy belső poén miatt rajta ragadt a Szürke Szél becenév
2020. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Silver
2020. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én cicám szürke fiú kölyke Vili (Vilmos) lett.
2020. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!