Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskának télre milyen...

Kinti macskának télre milyen kuckó kell?

Figyelt kérdés
Reggel úgy fázott, hogy ki se jött etetésre, pedig beraktam a kosarába egy kis pokrócot. Épületbe sajnos nem jöhet be. Ha egy szívaccsal bélelt papírdobozt teszek a kosarára háznak, elejére kijáratot vágok az kevés lesz? Nem tudom. A téli hidegekre szerintem az nem sokat ér. Esetleg kutyaház szerű szívaccsal bélelt kisházikó? Vagy nem sokkal többet ér, mint a bélelt papírdoboz hideg szempontjából? A házikó ajtaján így is úgy is bemegy a hideg. Ötlet?
2020. szept. 28. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm. Megcsináljuk a bélelt téli házat a tanácsok alapján.

Nem rajtam múlik, hogy télen nem jöhet a házba, ez albérlet, ahol tilos bent kisállattartás. A macska nyáron ideszokott, elkezdtem etetni és kitettem neki az eresz alá egy kosarat. Egyébként most vastagabb a bundája, mint nyáron.

2020. okt. 8. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!