Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mennyire normális viselkedé...

Ez mennyire normális viselkedés egy macskánál?

Figyelt kérdés

Nem volt még háziállatom, tapasztalatlan vagyok a témában.

Egy kiscicáról van szó,3 hete van nálam.

Néha úgy érzem, hogy úgy viselkedik inkább mint egy kutya.

Állandóan bújik hozzám. Este csak velem hajlandó aludni. Sokszor arra ébredek, hogy a hasamon fekszik. Ezt tv-zéskor is csinálja Ha picit arrébb tolnám mert megfordulnék ütögeti a mancsával a kezem és szorosabban odabújik. Van,hogy a wc re is követ. Meg a kis labdáját sokszor hozza nekem,hogy dobáljam neki.

Engem ezek persze nem zavarnak csak fura mert azt hittem a macskák távolságtartóbbak ennél és sokáig tart elnyerni a bizalmukat.


2020. szept. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtévesztõ propaganda, én is áldozatául estem.
2020. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom, be van zárva egy lakásba szerencsétlen. Mégis mi a bánatot csináljon ott unalmában? Te vagy az egyetlen, ami ott legalább "mozog".

Ne félj, a kültéri macskák a hetedhét határban találnak jobb dolgot is maguknak, mint a gazdit birizgálni... A macska éjszakai állat, éjjel jelöl, harcol és vadászik.


Na meg aztán a kismacska az még más, annak kell a társaság: Anyapótlék, testvér játszani. Majd ha megöregszik, olyan unalmas lesz, hogy csak na. Fekszik majd egész nap a fotelban, azt semmi. Piszkálhatod bottal, akkor se.

2020. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálam minden macskának megvan a helye. Van amelyik pl. még az orromat is megnyalja. Volt egy aki sajnos már nincs közöttünk. Ő mindig csattogtató hangot adott ki. Van aki erősen dugja oda a fejét hozzám. Nagyon aranyosak tudnak lenni.
2020. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi nem-macskás.
2020. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyire imád téged. Különben kéne még neki a mamája, és téged tekint új szülőjének. Szép, erős kapcsolat lesz köztetek.
2020. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon kis cuki lehet.

Orulj neki!


Anyukam baratjanak a cicajat 10 napomba telt mire engedte, hogy egyaltalan rendesen megsimogassam, amugy mindig lelecelt a simim

alol. De hat o 11 eves idos asszonyka.

2020. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is ilyen. :) Pár napja lett öt hónapos, három hónapja van nálam.
2020. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rajtunk is itt alszik, idebujik, dorombol, macskas dolgok ezek
2020. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!