Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának milyen bútort,...

Macskának milyen bútort, vagyis mászófát készítsek?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami egyedi mászóka játékot a macsesznak, mert kezd eltunyulni, benti cica. :)


A méret nem akadály; 2 m magasra gondoltam, amiről átmászhat a szekrény tetejére. :) Nézegetem a net-en őket, de egységes elgondolást nem látok bennük. Szeretnék rá egy részt a kaparórésznek, szeretnék a tetejére (vagy valahová) valami nagyon kényelmes pihenőhelyet, és szeretnék olyan részeket, ahol erősödni tudna, mikor (fel)mászik.

Azt nem akarom, hogy ne az ágyban aludjon este :) de örüljön neki, nagyon. Tapasztalat / tanács / tipp? Fára tekert vékony kötél pl. mászókának vagy kaparónak? Kötélhíd? Egyáltalán nem fix, vagyis mozgó részek jó ötletnek bizonyulhatnak?

Technikai szempontból nincs akadály.


2010. aug. 7. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mozgó részeket ne rakj bele(kötélhíd).Szerintem az nem fogja használni.DE az jó lenne ha lenne benne valami kis "szoba", ami kb. másfélszer akkora mint a macskaÉs csak egy kicsi rés van rajta amin befér.Ez azért jó mert általában be fog oda bújni és felderíti.:)Szerintem még az lenne a jó ha hasonlítana egy fára...Pl:a tetejére valami vászonból leveleket, amire akár ki is ülhet...stb.Remélem tetszett a válasz!
2010. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Én vagyok az első, és találtam egy jó kis oldalt ami segithet: [link]
2010. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm szépen a segítségedet! Sokat segítettél. Mentek a pontok.


További szép napot! :)

2010. aug. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!