Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a nőstény cica ivartalanításáról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ezek a kérdések...

Mi lenne a tapasztalat?

Nem fial évente kétszer.

2020. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
lesz a műtét után 1-2 húzósabb nap, de a cica kiheveri. és jobb lesz mindenkinek így..
2020. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ivartalanítás után 2 hétig bágyadt volt de utána ugyan olyan lett mint volt, játékos aktív.

4-5 honaposan lett ivartalanítva.

2020. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta mindig éhes, és teljesen felpörgött, folyton játszana :)


Egyébként a műtét jól zajlott, este ötre vittük, fél hat fele már mehetett haza. Kába volt utána nagyon, 1-2 óráig még a hordozóban hagytuk, utána kiengedtük, de figyeltünk rá, nehogy baja legyen. Este tízkor kapott először vizet meg pár falat konzervet, utána végigaludta az éjszakát.


A miénk szökős volt, műtét másnapján sikerült kiszöknie, baja szerencsére nem lett. Tíz nap helyett majdnem három hétig gyógyult, mert a sebébe beleragadt a tapasznak egy darabja, és ki kellett szedetni, emiatt a seb is lassabban gyógyult. Ruhácskát kapott, amit nem szeretett, és lábadozási idő alatt rendszeresen az arcomra feküdt dorombolni, mert úgy érezte magát biztonságban.


Vigyázni kell, mert ivartalanítás után hízékonyabbak, de rendszeres játékkal és megfelelő étellel karbantartható. Abszolút nem bántam meg, hogy ivartalanítva lett.

2020. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet féléves korában ivartalaníttattuk. Olyan élénk és játékos volt már aznap este, mintha mi se történt volna. Kis ruhácskával is készültem, többször is ráadtam: hát, abban eldőlt, mint egy darab fa, meg sem mozdult benne, csak szemrehányóan nézett rám szegénykém :D Bent tartottuk, de a végére így is sikerült leszednie a tapaszt, sőt, a varratszedéskor a doki "megdicsérte", mert egy darab varratot nem talált már benne, csak a szépen beforrt sebet...

Nekem az volt a tanulság ebből, hogy érdemes pót tapaszokat szerezni/kérni,hogy védje valami, ha a ruha valamiért nem válna be.("Lámpabúrát" meg sem próbálnék ráadni.)

2020. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!