Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám megált a növésben?

A macskám megált a növésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A 6 honapos kiscicámról lenne szó. Mikor kb 4 honapos volt, volt egy balesete. Kiesett a másodikról. Szerencsére mára teljesen felépült nagyobb baja nemlett. Azóta nagyon odafigyelünk rá. Viszont azt vettük észre hogy azóta nem nőtt semmi. Úgy értem kicsi maradt. A fajtája: európai rövidszőrű. Van mégegy cicánk ő is ugyan olyan de ő jóval nagyobb. Szerintetek a balesett miadt maradt kicsi? Vagy később fog elkezdeni jobban nőni?

2020. okt. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél évesen 1,8 kg volt a kislánycicám, akkor lett ivartalanítva, azóta 2 évesen 2 kg úgy, hogy csak hízott, egy millimétert nem nőtt. Engem nem zavar, állatdoki szerint lehet is meg nem is, hogy a műtét az oka.

Nálad is lehet is meg nem is, lehet, hogy majd később nő még, vagy genetikailag ekkor marad.

2020. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismertem amúgy egy kiscicát, akit egy kutya elkapott és megrángatott, dobált kb 4 hós korában és ő sem nőtt utána semmit. Szóval ki tudja.
2020. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
2 hónap alatt szerinted meg kellett volna nőnie felnőtt méretűre? Ne légy türelmetlen.
2020. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt semmit nem nőtt? akkor lehet ekkora marad :)
2020. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám, akit 3 hónapos korában megtámadott egy kutya. Az ijedtségtől megállt a fejlődésben, felnőtt korára is ugyanakkora maradt, mint 3 hónaposan volt. Szóval lehet, hogy a tiéd is így járt. Nekünk az állatorvos azt mondta, hogy ennek az a hátránya, hogy sajnos nem élnek túl sokáig. Remélem, hogy csak nem látod a különbséget a növésben.
2020. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!