Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondta a szuka kutyámra...

Azt mondta a szuka kutyámra egy ismeretlen ( szerintem szaporító) ember, hogy elég csúnya és kicsi. Most 7 hónapos. Már tényleg nem fog változni és ilyen marad? Vagy most indul meg még a növésben és nyúlásban?

Figyelt kérdés
Tényleg elég kis termetű egy normál méretű szukákhoz képest akiket láttam a kiállításokon. Most 63 cm körül van. Ez a minimum a szukáknál. De a teste is rövid. Amit láttam szukát kb 1 hónapja az 4 éves volt és sokkal hosszabb, testesebb volt. 12/ L
2014. jún. 20. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Abból hogy valaki ezt mondta, még nem derül ki hogy szaporító-e. Ezt mire alapoztad? :D
2014. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen fajta? ha van tk-ja akkor tuti fajtiszta, és még akkoris van egy standard méret, lehet pont kisebbed van, ha nincs tk-ja bármi lehet benne
2014. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Újfoundlandi TK-s igen :)
2014. jún. 20. 20:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Arról, hogy láttam már őt többször és mindig különböző Stafford féle kutyákat sétáltatni. Kölyköket is és az állatorvoshoz is vitt egy ládányi kölyköt.
2014. jún. 20. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Valamennyit még fog nyúlni, nyugalom ;)
2014. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor még tuti nő, egy ilyennel ne foglalkozz :)
2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha a minimum lenne. Mert később vele szeretnék kennelt alapítani :) Eredményes már most :)
2014. jún. 20. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
ha most még cs 12 vagy, lehet ink a következő kutyával akarj kennelt alapítani, mert még biztos kell tanulnod valamennyit :) és addigra már lehet hogy a kutyusod túl idős lesz ehez
2014. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De attól kiállításra járhatok és gyakorolhatok ezzel nem?
2014. jún. 20. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
persze nyugodtan, hisz ígyis tanulsz, keress fel a fajtákhoz értő tenyésztőket,beszélj velük, tanulj, az ilyet nem szabad elsietni :)
2014. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!