Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A mitől lehet büdös a macskám...

A mitől lehet büdös a macskám talpa?

Figyelt kérdés
A cicám hátsó két talpa nagyon büdös, főleg, ha szétnyitom és láttok is ott valamit, de szerintem az nem seb. Próbáltuk már megfürdetni, de a szag másnapra visszajött. Gomba nem lehet, mert úgy hallottam, hogy akkor azon a részen kihullana a szőre és viszketne neki. Nem kijáros cica.
2010. aug. 9. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy kakis? A hátsó két lábára guggol, amikor végzi a dolgát, és talán beragad a régiből egy kevéske a körmei tövébe. Az alom is lehet büdös, az én cicám is behoz a szobába a körmei között pár darab almot.
2010. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
bele lépett valamibe..
2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, mert ha szétnyitom akkor árad belőle a bűz és én úgy láttam, hogy nem kakis, meg különben sem kaki szaga van.
2010. aug. 9. 11:18
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
tuti kakis:) nekem is az volt:) én megfogtam a cicát és megengedtem a caspot és sima vizzel lemostam, majd papirzsepivel megtöröltem..:)
2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
azért azt észrevenném ha belelépett volna valamibe és fürdetésnél le is jött volna akkor...
2010. aug. 9. 11:19
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
nem mindig :) nem minden dolog jön le a fürdetésnél.. a szag még megmaradhat..
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de nem értitek hogy van valami ott belül a lábán?! Az ember fel tesz egy normális kérdést és nem tudtok rá normálisan válaszolni... Nem szaros a lába és nem lépett bele semmibe fogjátok már fel. Asszem inkább marad az állatorvos.
2010. aug. 9. 11:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenfelekeppen allatorvos. Mondjuk, en elfertozodott sebre tippelnek, az szokott budos lenni. Esetleg, koromágy gyulladas. (ezt sem tudtam eddig hogy lehet nekik, egeszen mostanaig, amig bele nem futottam...)

Bar az, hogy mindket laba, erdekes. Lehet, raugrott valami forrora, es leegette a talpat?

Akarhogy is, elegge sokminden lehet, lattatlanban csak tippelni tudok. Az orvos a legjobb megoldas.

(kijaros cica?)

2010. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem kijáros cica. Én is valamilyen elfertőződött sebre tippelnék, lehet a küszöb sértette fel neki. Köszönöm az értelmes választ :) Mindefélképpen viszem állatorvoshoz, csak már nagyon aggódom :(
2010. aug. 9. 12:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtunk semmi rosszat! Próbáltunk segíteni, tippeket adni hogy mi lehet, Erre még le is hordasz bennünket, hogy fogjuk már fel hogy mivan, Te jöttél fel kérdést kiírni, mi Próbáltunk Segíteni, Tippeltünk! ha nem tetszik, nem kell kérdést kiírni!


azért egy köszönöm mindenkinek járna egy egy ,,értelmetlen'' tippért, te elviszed Orvoshoz, megfog gyógyulni, Mi meg írtunk hogy Szerintünk mi lehet, ezzel is jelezve érdekel/t minket a macskád! ha nem érdekelt volna, nem írtunk volna tippeket!

2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!