Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macskám vemhes ősszel?

Lehet a macskám vemhes ősszel?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdett el hozzám járni egy kóbormacska, akit mostanra befogadtam. Már az elején gyanakodtam arra, hogy vemhes lehet, de most már egyre nagyobb a gyanú. Viszont így ősz közepén nem tudom, hogy lehetséges-e.

2020. okt. 26. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden további nélkül. Kb. 60-65 nap a vemhesség, lehet, hogy mindjárt szül.
2020. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Irány az állatorvos, ha nem magasvemhes, akkor pocakosan is tudja ivartalanítani. Inkább, mint hogy újabb gazdátlan kicsik szülessenek.

Befogadás után amúgy sem árt elvinni, hogy bizonyos betegségek szűrésre kerüljenek, és megkapja a megfelelő oltásokat.

2020. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Tervben van már az állatorvos is.
2020. okt. 26. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyszer egy kóbor cica november utolsó hetében szült 3 kiskölyköt a faházamba. Bevittem a kicsiket, az anyjuk meg jött utánam. Március végéig bent voltak. Utána ki lettek engedve, de már nem mentek el, meg is szoktak. Napi 2x kaja, ugyanabban az időben, mindig jön az összes. Később ivartalanítva lettek még és azóta is megvannak. Az anyjuk és egy kandúr kölyök fekete-fehér, másik kandúr hófehér és egy tricolor nőstény. Azóta jött melléjük egy cirmos fehér lánycica, 5 cirmos fehér kölykével, de ők már el lettek ajándékozva, csak az anyjuk maradt nálam.
2020. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10732588-fr..


persze

nálunk is lett szaporulat.....

megvannak, jól vannak, játszanak, zabálnak. :D

2020. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!