Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Friss kiscicák túlélik a telet?

Friss kiscicák túlélik a telet?

Figyelt kérdés

Az anyamacskánk ma vezette elő két kicsinyét......

Nagyon fiatalok nincsenek 1 hónaposak.

Túlélik a telet szerintetek?

Az anya is fiatal, nem gondoltuk, hogy ivarérett lenne..... jövőre vittük volna a dokihoz ivartalanítani. Erre meglep minket két dedós macsekkal. :D

Ez az év csipa meglepetés.


Mi a fenét csináljak velük? csináljak nekik Téli menedéket?



2020. okt. 6. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be őket biztonságos helyre, amint leválaszthatók lesznek, ajándékozd el őket hogy ne az utcán tengődve éljék le az életüket, az anyamacskával pedig irány a doki.
2020. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a lakásba őket.
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha az anyamacsek odafigyel rájuk (és te is) valamint van meleg "vackuk" akkor túlélik a telet. A telek sem olyan kemények már mint pl. 40 éve... emlékszem, októberben esett a hó és április elejéig kemény fagyok voltak, stb. Amik most vannak, azok már nem telek. Túl fogják élni a kicsik.
2020. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

megtartanám, mert aranyosak.

egyik korom fekete, a másik meg mint a szivárvány :D

viszont nálunk bent csak az akváriumi halak vannak.

Csinálok nekik kint valami élhető helyet.... vagy a szuterénban.

Asszonykám ha meglát egy macskát bent a házban akkor mehetek én is ki aludni :D

2020. okt. 6. 20:43
 5/24 anonim válasza:
65%

Ha mást nem, egy kartondobozt kibélelve rongyokkal, ruhával mindenképp tegyél ki nekik.

Nálunk régebben az anyamacska mindig melegítette, elrejtette a kicsiket biztonságos, meleg, csendes helyre.

2020. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

van faház, garázs, nyári konyha, szóval be tudom őket védeni.

csak fura, hogy ilyen későn szült.....

ha és a nagymamájuk is védi őket. úgy fúj amikor közelítek feléjük, hogy már majd megijedek :D

2020. okt. 6. 20:46
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha az akvárium bent lehet,akkor a macsek is.

Akinek nem tetszik az mehet ki.

2020. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nő létemre tudtam csinálni egy hungarocellel bélelt cicaházat, amin csak egy lyuk volt a bejárat, a teteje pedig nyitható volt, akkor nyilván neked is sikerülhet. De tudok olyat, aki nem bonyolította túl, összeragasztotta a 10 cm-es Nikecellt, vágott rá egy kis kerek nyílást, betette az eresz alá és a cica vígan elvolt benne. Viszont szerintem nem egészséges a ragasztót szagolgatni a cicának egész télen. Én megcsináltam vékony farostlemezből a vázat, azt béleltem ki szorosan hungarocellel, így nem kellett ragasztani, azon kívül kívülről bevontam linóleummal, rátettem 4 téglára és nagyon szuper lett.
2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírnék elviselni egy olyan nőt aki nem szereti az állatokat.
2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Akinek nem tetszik az mehet ki."

ok! Ágikám mától kint alszik a lugas alatt! :DDDD

Szereti ő az állatokat, reggel előbb megy megnézni mi van velük mint én, de a házban nincs állat és kész. Ezt vállaltam vele és én sem szeretem ha bent kalézolnak... van kint hely bőven!!

Az akvárium rendben van, mert abból nem jönnek ki a halak. (Mellesleg 800 literes cucc, elég impresszív, lehet villantani vele a vendégeknek :D)

Állatb.zik vagyunk, de bent nincs állat, meg is vannak tanítva erre.

És ha normál üzemelés van, nincs ilyen későn szaporulat akkor nincs is gond!

Csak most ezt a két szépséget féltjük, megtartanánk.

Köszi az eddigi válaszokat, ment az UP mindenkinek!

2020. okt. 6. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!