Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vagyok állat szerető ha...

Nem vagyok állat szerető ha néha tejet is adok a cicámnak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 13:53
1 2
 11/17 senior10 ***** válasza:
33%

9-esnek: Azért a bolti és a valódi házi tejet ne keverjük össze, mert a kettőnek köze sincs egymáshoz. ebben megegyezhetünk.

Aki ivott már házi tejet vagy kóstolt igazi házi túrót az tudja miről beszélek. Az ilyen bolti tejektől nekem is van néha hasmenésem, viszont ha sikerül rendes tejet vagy abból készült túrót szerezni azoktól sose. ez se lehet véletlen szerintem.

2020. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

10, gondolom az állatorvos sem hiteles neked?!

[link]

2020. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Több gond van a tejjel 10-es.

1. Sokaknak fogalmuk sincs róla, hogy mire érzékeny a macskájuk. Sajnos a fajtatiszta macskáknak gyakran rossz az emésztésük, de a házimacskáknál is előfordul a laktózérzélenység.

2. A bolti tejek általában magas cukortartalmúak, igaz, ezen a laktózmentesség sem segít.

2020. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Sose fogom megérteni, hogy sokan miért hiszik, hogy a kutyának/macskának MUSZÁJ olyasmit adni, amit az ember szeret, de amúgy tökre nem való az állatnak... Ebben mi a jó? Mi a cél ezzel? :D
2020. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

#12 "Így van ez a rajzfilmekben látott tej, nyers hal és nyers hús esetében is."

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?? Tehát a tanulság az, hogy egy húsevésre kialakult szervezet számára sokkal jobb a mesterségesen előállított étel, húspor, mint a rendes hús. Szóval a ragadozók számára kerülendő a hús. Gondold át. Néhány ragadozó, hogy ne csak macskában gondolkodj (tigris, oroszlán, farkas, sas, cápa). Nekik is tápozniuk kéne. Ééés a macskák szocializációja a 12. hétig is tarthat, sőt, még azon túl is tart, de minimum 8 hét. Nem kötekedés, csak tényleg érdekel, hogy ebből a cikkből szerinted mi volt a hiteles?

2020. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem bolti tejről van szó. Falunk lakunk és minden héten kapunk kecsketejet, abból néha kap, de nem mindennap. Azért hogy csak meg hogy tejet igyon, én macskáknak való tejet nem veszek. Van előtte tiszta víz, és néha ügye ez. Szomszédom mondta aki nagy állat szerető hírében van hogy én gyilkolom a macskáim. Pedig ő is kapja ezt a tej fajtát.
2020. okt. 27. 16:38
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
A kecsketej nyugodtan mehet neki!
2020. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!