Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az életem romokba. Ha úgy...

Az életem romokba. Ha úgy adodik lenne valaki szerető gazdija egy 2 éves Thai szerü kandurnak?

Figyelt kérdés
A világon most csak őt szeretem,de válságossá fordult az életem,nem szeretném,ha elpusztulna vandál kezektől,elhanyagoltságtól.Bár elvileg jó helyen van,de nekem lehet elkell mennem innen és őt,bár megszakad a szivem szeretném szerető kezekbe adni,mert jobban szeret engem,mint bárki ember ezen a földön.
2011. szept. 7. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
vidd magaddal
2011. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az utcára??? Mert nekem oda kell mennem,ha mennem kell.
2011. szept. 7. 21:09
 3/28 anonim ***** válasza:
cukii lehet:)kár lenne ha el kéne hagynod.
2011. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
még netre azért van pénzed. komoly.
2011. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Utcára? Miért kéne oda menned? Vállalsz munkát, veszel ki olcsó szobát, viszed a macskát is.
2011. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne,ha vagdalkodás helyett,más lenne.A neten 5 hónapos tartozásom van csoda,hogy még nem kapcsolták le.Ha valakinek van lakása és nem tudja fizetni a hitelt,akkor az gazdag???Én eddig világ életembe szegény voltam és ellehet azon gondolkodni,hogy a cicámon kivül senkit nem szeretek,de ő is szeret engem 10 nap kivételével mindig velem aludt,alszik.Ha van kajám megfelezem vele,soha nem éhezett,ellenbe velem.Ha valaki nincs tisztába gazdasági,egyéb körülményekkel,kérem ne vagdalkozzon feleslegesen.Amugy én egy férfi vagyok ez lehet kiindulópont arra,hogy egy cicát szeretek és nincs senkim,se rokon,se senki.
2011. szept. 7. 21:24
 7/28 A kérdező kommentje:
2011. szept. 7. 21:30
 8/28 anonim ***** válasza:
nagyon édes a cicád, szurkolok, hogy találj megoldást a helyzetedre.
2011. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Nagyon aranyos. Remélem nem lesz szükség rá, hogy másnak kelljen adnod őt!
2011. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!