Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért baj, hogy nem szeretem...

Miért baj, hogy nem szeretem a macskákat?

Figyelt kérdés
Régen volt a páromnak több cicája is, de hiába gondoskodtuk róluk, simogattuk, pátyolgattuk mindig eltűntek azt egyszercsak nem jöttek haza. Hálátlannak tartom Őket, mert mind a 2 ezt csinálta. Másik 2 meg összeszedett betegségeket, egyikőjük félt is tőlünk, pedig SOSEM bántottuk meg semmi ilyen. Minden összekakiltak a teraszon, ahova ülünk, asztalt is. Kerti cicusok voltak. Ilyen tapasztalatokkal, miért baj, hogy nem szeretem a macskákat? De ettől függetlenül az utcai cicákba nem rúgok bele, nem dobom meg stb.
2010. aug. 9. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Az nem baj, ha nem szereted őket, vagy akár más állatokat. A lényeg, hogy soha, semmilyen körülmények között ne bántsd őket.
2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Arra nem gondoltál hogyha eltűntek a macskák akkor valami bajuk esett, vagy bármi egyéb, 17 éve van macskám, rengeteg és kijárnak, egyik sem tűnt el magától... volt hogy bezárták pincébe, vagy elvitték gyerekek a város másik végére, bármi de maguktól nem mennek el. Ha foglalkoznak velük nem hálátlanok egyáltalán.


Egyértelműen a cicák nem voltak nevelve, ezért sz*rtak mindenhova, ezért voltak ilyenek, ettől még nem a macska hibás hanem párod vagy akié volt a macska.


De mindegy, nem kell szeretni őket, senki nem kényszerít rá gondolom.

2010. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell feltétlenül szeretni a macskákat. Én azokat az embereket nem értem, akik belerúgnak a macskába, vagy hozzájuk vágnak dolgokat, meg hasonló parasztságokat művelnek.

És mondják, hogy nekik kutyájuk van, de azt szeretik.

Na most én elmondanám h mind a kutyákat mind a cicákat szeretem. És szerintem ő rosszul érezné magát, ha én belerúgnék a kutyájába, mivel ő azt szereti. Akkor viszont illene elfogadnia, hogy én a macskát, és ezért nem bántja cserébe azt sem, még ha ő nem is szereti. Ez egy ilyen dolog.

2010. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Az nem baj, ha nem szereted őket, de tartsd tiszteletben, hogy sokan pedig igen, és tényleg soha ne bántsd őket.


Az én cicáim is rosszak, nagyon rosszak, szemtelenek sokszor, én mégis imádom a macskákat. :)

2010. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
volt valaha házimacsekon kívül más fajta macskád? lehet történt velük valami.. egyébként nem baj, ha nem szereted a macskákat, amíg nem bántod őket.. pl. én inkább kutyás vagyok :)
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
én a macskáimtól rengeteg szeretetet,örömet kapok nem tudnék élni nélkülük,csatlakozom a szeretetet erőltetni nem lehet csak bántani nem kell őket
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%

én sem szeretem a macskákat. Most is találtam egy kiscicát a kertbe, és odajött az anyja. De mikor meglátott elfutott, és a cicuska egyedül maradt. (kis fekete, még nagyon picike) és megakartam fogni a cicát , majd 5 perc hajkurászás itán sikerült. Más megtartotta volna, és viszont letettem a szomszéd kertje elé, mivel annak a szomszédjában volt az anyamacska. Na szal letettem a űre, az anyja meg (amikor látta h nem vagyok ott) elvitte.

Még jól is járt a cica, hogy nem vagyok oda értük, mert olyan picur volt, hogy ha vmi cicafun megtartja ő elpusztul,. Én viszont visszaadtam a mamájának:)

Amúgy is van egy kiskutyánk, ő vette észre h vmi mozog a bokrunkban..Nem kell több állat, főleg nem macska.. (De azért a kutyám mellé még +ba 1 kutyust elfogadnák, h legyen kivel játszania:)

2010. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Második!

Egyik hazajött, de olyan beteg volt, nem tudom mit szedett össze aztán (1-2 nap) eltűnt megint, gondolom elment meghalni. :-((

Kölykök szartak mindent össze hiába dobtam a szőlőbe a kakit, hogy oda kéne nem mindenfele. Félénk macskát próbáltuk a kezünkből etetni, ne féljen már, mert nincs miért. Fiú cicák voltak, csajozni voltak feltételezhetően. Lehet, hogy mi nem tettünk meg eleget, pedig sokat volt velük foglalkozva. Aztán el lett ajándékozva a két kicsi ami utoljára jött.

2010. aug. 9. 15:18
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
15 16-os vgyok ismét az én párom utálta a macsekokat,mára elszánt cicamentő velem együtt és nem nekem köszönheti a változást hanem egy csodálatos általam megmentett sulyos mütéten átesett macskának!
2010. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Ember, arról, hogy eltűnnek neked rögtön az jön le, hogy hálátlanok? Nem lehetsz túl értelmes.
2010. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!