Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cica hasán a dudor?

Mi lehet a cica hasán a dudor?

Figyelt kérdés

Holnap hívom a dokit és kérek időpontot,de nagyon megijedtem.

11 éves öreg lány, nem ivaros. Pocakjánál van 2 nagyujj körömnyi dudor de " vándorol" tudom vinni a kezzemmel.

Nem fájt neki, nem nyávogott.


Attól félek valami az ivartalanítástól van ( ivartalanítva hoztam el anno,de 3 évre rá bagzott kiderült a bal petefészkét nem szedték ki :( ) valami daganat. Nagyon félek mit mond holnap az orvos :/



2020. nov. 1. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sérves? Az is hasonló.
2020. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom :/ ha "csak" az akkor az " jó" csak kiműtik ugye?


Sokat ugrál magasabb pontokra meg le, esetleg ezért lehet sérves? :(

2020. nov. 1. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet valami zsírdaganat is majd a doki megmondja. Az biztos hogy nem rákosdaganat mert azt nem tudjuk elmozdítani. Tehát a legrosszabbat kilőhetjük.
2020. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha "vándorol" nem lehet valami féreg, élősködő?
2020. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Remélem jóindulatú és csak ki kell műteni :( öreg cica,de nincs semmi olyan baja.


Remélem holnap mehetünk egyből az orvoshoz.

2020. nov. 1. 18:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem magától mozog csak ahogy fogtam a bőre alatt tudtam odébb mozgatni csomóban van.
2020. nov. 1. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet lipóma is, de nézesd meg azért, nehogy liposarcoma legyen
2020. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az elottem ironak lesz igaza sztem. pont ilyen van a cicam vallaban kb 3 eve. en nem is gondoltam h barmi betegseg lenne. a cicam kb 6 evesen lett chippelve. es sztem a chip elvandorolt es betokosodott. ilyenekrol lehet olvasni a neten is. de ha nem is az akkor zsircsomo, az pedig artalmatlan. en is ala tudok nyulni. megfogdosni. nem faj neki. es 3 eve nem valtozott semmit. nemhinnem h rosszindulatu. ha a te cicadnak is hasonlo lehet sztem ne aggodj :)
2020. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen alá tudok nyúlni, nem fáj neki. Ő nincs chippelve.


Nagyon aggódok szegényke miatt :(


Elviszem holnap remélem nem kell rá napokat várni s akkor legalább megnyugszom :(


Bűntudatom van, hogy nem vettem hamarabb észre :(

2020. nov. 1. 21:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg kérlek, hogy mi derült ki. hátha mások is okulhatnak belőle. -köszönjük.
2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!