Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy eves kandur cicank hasan...

Egy eves kandur cicank hasan (hatso ket laba kozt) van egy kisebb dionyi dudor, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eloszor puhabb volt, de mostanra megkemenyedett (nehany napja vettuk eszre), nem fajlalja, megfogtam es el lehet mozditani kicsit. Holnap visszuk dokihoz. Volt masnal is ilyesmi? Lehetseges, hogy csak egy zsirmirigy az?
2015. dec. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Ugyan ez van nekem is pár napja!! Mi is szintén el vittük dokihoz, szintén kandúr és konkrétan ugyan az van amit le írtál. Nekünk azt mondták hogy zsírcsomó és semmi baj nincs akkor ha nem lesz egyre nagyobb.

Mondjuk engem is érdekelne hogy van-e más válasz?

2015. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen egy korábbi cicánknak, neki azt mondta rá a doki, hogy sérv, és hogy gyakori macskáknál. Műteni nem kell, csak ha megvan a kizáródás veszélye, de ezt doki meg tudja állapítani.
2015. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvosok ezeket tapintasbol meg tudjak allapitani vagy kell egyeb vizsgalat?
2015. dec. 18. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A miénk helybe jön, szóval csak itt tapogatta meg. Majdnem tíz évet élt utána még a cica, szóval tényleg nem volt tőle semmi baja.
2015. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!