Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legjobb macskaalom?

Legjobb macskaalom?

Figyelt kérdés
Ami felszívja a pisit, betudják normálisan kaparni a kakit, és nem porzik annyira
2020. nov. 2. 05:04
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én a szilikonosra szavazok.

Pepcoban 1290ért van 3 literes lehet, talán nem ez a kiszerelés a leggazdaságosabb, de nekem ez van közel, ahol árulják.

2020. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Aldis Shah márkájú csomósodós.
2020. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is az Aldisat veszem. Csomósodik, nem porzik. Nálunk bevált.
2020. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vantel ***** válasza:
22%
Száraz homok.
2020. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sokfélét kipróbáltunk már, én nagyon kényes vagyok a szagokra, nekem a legtöbb már napok múlva büdös, pedig egy nap kétszer takarítjuk az almot. Ami nekem leginkább bejött az a Biokat's aktívszenes (Diamond Care Classic) alom. Ez az első részemről, ami tényleg nem porzik, kevésbé hordja ki az alomból, mint a többit, jól köti a szagot és marha sokáig tudjuk használni, nem érzek kényszert a heti nagytakarításra (teljes alom kiborítás, tálca fertőtlenítés, újratöltés), simán pótolgatom 4-5 hétig.

Nem fizetett reklám volt. :D

2020. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi a szilikát almokat szeretjük nagyon, két cicánk van.

Amikor csomósodó macskaalmot vettünk azt 4-5 nap után nem használták, pedig naponta 2x takarítottuk... A szilikátosat 7-8 napig simán elhasználják és mi a kisállatboltban 3 litereset veszünk 1580 forintért.

Tehát ez 1 hónapra leosztva kb. 6 ezer forint.

Márkákból amúgy Tigerino, Sanicat.

Rendelve olcsóbb, mert kevesebbért kapsz nagyobb kiszerelést de mi hétközben nem vagyunk otthon ezért szoktuk a kisállatboltban venni, ami ott van a ház mellett.

2020. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Aldis csomósodó van most, megváltás a többi után! A teszkóban és a spárban kapható nagyon porzott, ez nem! Drágállom a nagy márkákat, inkább tápra költök! Illatost nem merek hátha máshova csurrant, szilikátot nem merek venni, mert szereti focizni a nagyobb darabokat, szájba venni és futkosni vele, majd bedugdosni a bútorok alá.. :D
2020. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!