Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor etetitek a macskátoka...

Hányszor etetitek a macskátokat egy nap? Mi az ideális? (felnőtt macska)

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egész nap van a tálkájában száraz táp, ha konzervre támad gusztusa, akkor "kér".
2010. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mindig kis adagokat adok az enyéimnek,amnnyit biztos megesznek de azért jól is lakatja őket.A tálkában sosem hagyok ételt,nem öntöm tele,mert ugye bár ha reggel ki önti az ember estig ott áll pl akkor már nem biztos,hogy megeszi.Én először 7-kor adok nekik,aztán délben,majd 4 és 9-10 óra tájt.
2010. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 3-4-szer etetem.Mivel egyszerre nem eszik sokat,ami pedig ott marad a tálkában,azt nem szereti megenni,finnyás cicamica,nem kell neki maradék.Ha nem kap időben enni,vagy nem kapja meg,amit a kis hasa megkíván,akkor kiborítja a kukát,abban keres kaját, miközben szemrehányó pillantásokat vet ránk.Nem tudom,ez mennyire ideális,de nálunk már csak így van.
2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi naponta 3x adunk nekik enni.
2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is 3szor 4 szer etetem.
2010. aug. 9. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Én reggel,és este adok neki.Így tök normál súllya van.Ha esetleg napközben nagyon éhes lenne,akkor jön kérni,és akkor is kap.
2010. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2x
2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az enyém reggel és este jön általában haza, akkor elég nagy adagot eszik meg (ha konzervet adok neki, akkor 1 konzerv így el is fogy egy nap alatt) van, hogy nap közben is hazajön enni. de a napi 2 az átlag.

2 éves ivaros kandúr.

2010. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 9 éves ivartalanított nőstény cica, egész nap kint van a kajája, átlagosan 3szor jön be enni egy nap. Reggel kap egy kis tejet is. Nem dagadt, sőt, inkább sovány. Ő is elég finnyás, de mindig öntünk a száraz táp tetejére frisset, és így megeszi.
2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Másfél éves ivartalanított, igen finnyás kandúrom reggel kap egy-egy alutasakost vagy azt a kis tányérkás prémium kaját, és mikor az teljesen elfogyott, attól kezdve mindig van a tányérjában száraz. Időnként bejön, eszik egy keveset, aztán elmegy. Ha kifogyott, kér még.
2010. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!