Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sűrített tej átmenetileg jó...

Sűrített tej átmenetileg jó két szopis kiscicának?

Figyelt kérdés
Még 1 hétig karanténban vagyunk, valahogy bekerült az udvarunkba két pici cica, kb 1 hetesek lehetnek, csak sűrített tej van itthon, amit tudnánk nekik adni.
2020. nov. 4. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem kaphatnak tehéntejet, laktózérzékeny a legtöbb macska.


Tejpótló vagy kecsketej kellene nekik ha még szopiznak a picik.

2020. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem, az nem jó nekik.


Vagy kérjetek meg valakit, hogy hozzon valami nekik valót vagy jelezzetek az állatvédőknek, hogy vigyék el őket.

2020. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Vegyetek laktózmentes tejet, vagy "whiskas tejet".
2020. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Tejpótló kell nekik, nem tehénborjak hanem macskák.
2020. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Cukros zsiros , sa7jnos macskatejpótló kecsketej ami használ .
2020. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Innen rendelhettek nekik anyatejpótló tápszert, előreutalással fizettek, leteszik a kapu elé, beszólnak telefonon, érintés nélkül is lesz a cicáknak kaja. Addig is LAKTÓZMENTES sima tej is megfelel, míg jön a futár, éhen ne haljanak, egy nap alatt végük, ha nem esznek.


[link]

2020. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Innen meg cicacumit: [link]


(Míg meg nem jön, egy nejlonzacskó sarka is megfelel kiszúrva, bárt nyakig tejesek lesznek közben.)

2020. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Annak idején sikerült felnevelnem két kiscicát vizezett tehéntejjel. Akkor még nem tudtam (voltam vagy 13 éves), hogy ez nem megfelelő nekik és hogy a macskák legtöbbje laktózérzékeny. Ebből kiindulva ameddig nem tudsz nekik való tejet szerezni, adhatod a tehéntejet, a semminél jobb, de mindenképp igyekezz kecsketejet vagy tápszert szerezni.
2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is neveltem fel cicákat vizezett tehéntejjel, szegény macska az egész gyerekkorát végig f_sta, de egészséges macs lett belőle, most 14 éves.
2020. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is vizezett tehéntejet adtam neki az első nap amikor találtam és már semmi nem volt nyitva, másnap ment is tőle a hasa, úgyhogy amint tudsz vegyél neki tejpótlót. Állatboltba van egy ezresért is szóval ne ezen múljon
2020. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!