Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a macskának?

Mi baja van a macskának?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete kezdődött hogy rengeteget kezdett kakilni. De előtte elkezd futni össze vissza.És nem is alomba ahova eddig szokott hanem az egész lakásba.Már a feneke is fel van duzzadva és piros.Még a kiscicáit sem akarja szoptatni. Milyen ételt tudnék adni neki?

2020. nov. 9. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
10-es, te is egy kobor kocsog vagy, bekene teged zarni, mondjuk a vaci bortonbe
2020. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Akkor kié a te lakásodban? Olyan nincs, hogy nem visszük orvoshoz a beteg állatunkat! Te se mész, ha beteg vagy? Ráadásul a kölykök is vele fognak pusztulni! Mondjál le a karácsonyi ajándékodról, születésnapi ajándékodról, kérjél kölcsön, és diákmunkával majd keresd meg az összeget, de nem hagyhatod a macskátokat szenvedni! Csókoltatom a szüleidet!
2020. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
aranyszabály: Ha nem alomba végzi a dolgát, már figyelni kell. Ha az alom takarítása után is mellé csinál, akkor irány az orvos. Így jelzi, hogy baj van amolyan "vedd már észre" dolog.
2020. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már jobban van. A kölykeit pedig nem is nagyon etette eddig sem.
2020. nov. 10. 13:36
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Kerdezo, barcsak ezt ne irtad volna le...ennyivel elintezni 2 hetes betegseget, hogy mar jobban van...gratulalok! Most jol van, aztan 2 nap mulva meg lesz siras, amikor rosszabbodik az allapota, de mindegy. Tovabba ha nem ivartalanitjatok, legalabb akkor tartsatok mar bent, ennyit csinaljatok mar meg konyorgom. Csak ennyit. Kolykoknek meg intezzetek gazdat, mert egy macskaval se birtok, nem hogy tobbel.
2020. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miért kellene bent tartani? Kinti és benti is. Amúgy is mindig kiszökne, nem lehet bent tartani. És igaz, jó volna az ivartalanítás de azt a gazdája elintézhetné,ahogy az állatorvost is, de nem teszi.Nekem pedig tényleg nincs rá lehetőségem. Mondtam hogy vigye el de nem érdekli. A kismacskákat én etetem,egyedül én törődök velük,az anyamacskával is én törődök. Ennél többet és tényleg nem tudok csinálni.
2020. nov. 10. 18:18
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanitanatok, maradhatna kinti-benti, de igy az a minimum, hogy csak bent van, kulonben evente tobbszor fog szulni. Es az olyan jo neki szerinted? :(
2020. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. De az is már nem az én dolgom lenne. Elvileg nem én vagyok a gazdája..
2020. nov. 10. 18:45
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kié a macska?
2020. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!