Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a jó kennelnév cicáknak?

Mi a jó kennelnév cicáknak?

Figyelt kérdés
Ha van ötletetek szívesen fogadom!Brit rövidszőrű(kék) és skót logófülű(kék) cicákról lenne szó!
2008. nov. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egerek réme kennel
2008. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy "kennelnév"? Sose hallottam ilyen kifejezést.


Én míg nem találnék megfelelő nevet, addig biztos "Maszat"-nak hívnám. Ahogy a papagájfiókáim is először mind "Picúr" meg "Gyerkőc" :-) Aztán amelyiket megtartom, annak úgyis kitalálok egy nevet előbb-utóbb, akik meg elkerülnek tőlem, azok kapnak nevet a leendő gazditól.

2008. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Tudtommal kennelneve csak kutyáknak van, macskáknak nem; de ha ragaszkodsz az ötlethez, szerintem olyan nevet válasz, ami utal arra, hogy brit/skót macskák. Például egy név az Artúr király legendák szereplőinek neve közül: [link]

Vagy valami hasonló.

2008. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a fajták történetét olvasnám át, hátha adna valami ötletet, de lehet esetleg egy jól hangzó angol vagy skót földrajzi név. De van egy fiatal csincsilla perzsa tenyészet, ahol a tenyésztő a saját vezetéknevét felhasználva talált ki egyet (Steficats).


Előző hozzászólónak: a kennelnév a törzskönyvezett állatok vezetékneve: minden egyed, ami az adott tenyészetben született, viseli.

2008. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Előttem íróval egyetértek,átnézném a fajtatörténetet,és a saját családnevemből,jellegzetességeről,hobbimról,illetve a cicóra illő fajtanévből raknék össze egy kennelnevet.Én is sokáig vajúdtam rajta,mire nagy nehezen megszületett,addigra viszont örültem,hogy nem kapkodtam el.Így lett Hamu cicám Smokie von Melodyland.

2.válaszadónak:OFF:Ha egy kérdést nem értesz,vagy még nem hallottál a feltett kérdésben szereplő dologról,akkor lépj át a kérdésen,és ne válaszolj,hülyeséget meg pláne ne írj,ennek értelme nem volt,hogy ilyet írtál,ezért is lettél lehúzva.


Egy tenyésztő

2008. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A 2.hozzászolónak én is azt üzenem hogy ha nem ért egyes kérdéseket inkább ne írjon buta dolgokat!

2008. nov. 30. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Van szügsége macskáknak is. Én Maine Coont tartok és nekünk a kennelnevünket én találtam ki. "Little Princess Cattery" és a cicám Little Princess Aphrodite :) Nagyon imádom :)
2010. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!