Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik kisállat szállító cég...

Melyik kisállat szállító cég megbízható és aránylag nem drága?

Figyelt kérdés
396km-ről szeretnék hozatni egy brit rövidszőrű 3 hónapos kislány cicát, viszont csak valamiféle utaztató/költöztető céggel oldható meg a jelenlegi helyzet miatt. Mindenképp olyan emberekre szeretném ezt bízni, akik 100%-osan megbízhatóak, vigyáznak a cicára, viszonylag gyorsan és olcsón elszállítják és épségben megérkezik. Tapasztalatok?

2020. nov. 15. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Szegény macska....ha inkább itthonról fogadnál örökbe a 400km-re levõ macskát meg békén hagynátok mindenki jól járna.
2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

“Aranyos” vagy hogy aggódsz, de ezzel nem válaszoltál a kérdésemre:)

Ráadásul, „itthonról” van a cica, ugyanis Magyarországon is vannak települések, melyek között 400(+) km a távolság.:))

De örülök, hogy nem te döntöd el ki hogy járna jól. Remélem neked nincs háziállatod, mert egy állat sem érdemli meg, hogy ilyen gazdit kapjon:)

2020. nov. 15. 10:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul most már vannak egész gyors és biztonságos szállító cégek is akik figyelnek az állatokra kellően. Tehát egyáltalán nem szenvedés a cicának:)
2020. nov. 15. 10:16
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Facebookon vannak ilyen cégek, ott tudsz keresni. Vagy macskás csoportokba kiirod, hátha van aki erre jár, és olcsóbban kijössz.
2020. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Tehát aki azt mondja hogy fogadjunk örökbe helyből, az aztán annyira de annyira rossz ember hogy neki semmilyen állat nem való.

Sajnos pont ezért van annyi gazdátlan állat a menhelyeken mert ez a norma, hogy veszünk valami drága macskát mintha egy tárgy lenne, és még jól le is nézzük azokat akik életet mentenek inkább :(

2020. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Milyen mostani helyzet miatt?? Ha az országon belül van, akkor odamész és elhozod kocsival vagy ha nincs akkor ismerőst/barátot/családtagot megkérsz, hogy vigyenek el. Tudtommal nincs semmilyen belföldi utazási korlátozás, csak éjszakai tilalom van.
2020. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló, szomorú ha neked úgy jött le, leszólom az első válaszolót.

Nyilván először én is az örökbefogadható cicák között keresgéltem, viszont csak házi macskát találtam, amit mi semmiképp nem szeretnénk lakásba (közeli barátaink tapasztalatai miatt)

Illetve attól még hogy van ez a lehetőség, szerintem én tudom mit szeretnék és döntöm el milyen cicát vásárolok, és szerintem az anyagi része is rám hárul tehát nem kell senkinek sem aggódnia:)

6. Válaszoló, nem tudom mennyire tűnt fel, (de úgy látszik nem igazán) itt most senki nem beszélt a törvényekről és a korlátozásokról. Magánjellegű problémáim is lehetnek szerintem, amik miatt én nem tudom megoldani a cica szállítását.:) de nem gondoltam hogy kiírom az okot, mivel ez egy kérdezős oldal, nem pedig lelkitanácsadód. Nyilván én is saját autóval vagy mással oldanák meg, de mivel ez nem lehetséges, ezért megszületett az általam feltett kérdés. Viszont válaszolni te sem tudtál, felesleges amit írtál, ne töltsd így az idődet:)

Emberek, gondolkozzatok már!!

2020. nov. 15. 13:31
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
És még mindig nem érted hogy nem az anyagi oldalával van probléma :(
2020. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó hogy pénzbe kerül és milyen messziről jön, hanem a megfelelő költöztető céget keresem.

De nem igazán azzal vagytok elfoglalva

2020. nov. 15. 13:47
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

En biztos, hogy magam mennek el erte, foleg orszagon belul. Egyszer sem lattatok amugy a macskat? Csak igy talalomra veszitek? Melyik tenyeszto ez, hogy igy kiad egy macskat?

Es amugy mi az a szornyu tapasztalat lakasban a hazi cicakkal? Csak erdekel, mert mar volt par macskam lakasban, es en semmit sem tapasztaltam, ami szornyu lenne :D

2020. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!