Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik kisállat szállító cég...

Melyik kisállat szállító cég megbízható és aránylag nem drága?

Figyelt kérdés
396km-ről szeretnék hozatni egy brit rövidszőrű 3 hónapos kislány cicát, viszont csak valamiféle utaztató/költöztető céggel oldható meg a jelenlegi helyzet miatt. Mindenképp olyan emberekre szeretném ezt bízni, akik 100%-osan megbízhatóak, vigyáznak a cicára, viszonylag gyorsan és olcsón elszállítják és épségben megérkezik. Tapasztalatok?

2020. nov. 15. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Pont erre gondoltam hogy egy igazi tenyésztő nem is ad úgy macskát hogy elküldenek érte valami futárt. Csak komoly jelentkezőknek adnak el, akik hajlandóak érte személyesen elmenni, ez a minimum.
2020. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem tenyesztotol van a cica, viszont akkor meg nem felsz, hogy brit helyett kapsz egy szurke hazi macskat, 40 ezerert? De most komolyan... Hiaba kuldott rola kepet, mondani es mutatni barmit lehet, igy nem veszunk allatot :(((
2020. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem értem mi ez a sok kételkedő “válasz”:D

Tenyésztőtől van a cica, fajtatiszta és most már örülnék ha valaki valami érdemlegeset is válaszolna, köszönöm:)

2020. nov. 15. 16:00
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11. Válaszoló hogy eldönthetem mit hogy teszek:)

Ha nem lennék komoly vásárló, nem lenne itt a megválaszolatlan kérdés sem az oldalon. Ahogy már írtam elmennék érte, de van oka amiért nem tudom ezt megtenni:)

2020. nov. 15. 16:19
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Hiába van oka. Mindent meg lehet magyarázni, ami viszont tény hogy tenyésztő nem ad át állatot futárnak. Csak ha személyesen találkozott a gazdijelölttel és megbizonyosodott róla hogy normális emberekhez kerül az állat, mert ez az ő felelőssége.

Innentől kezdve pattoghatsz a passzív-agresszív stílusodban, vagy nem fogod megkapni a macskát (ha tenyésztőnél próbálkozol) vagy lesz egy szapis macskád (ha szaporítótól veszed).

2020. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a szaporitok nem a becsuletessegrol hiresek, biztos lehetsz benne, hogy ugy atvagnak, mint a franc :) Vagy nem azt kapod, amit varsz, vagy tied lesz a legbetegebb macska, aztan temetheted 1 het mulva. Remelem megeri ezen sporolni :)
2020. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Telekocsi, oszkár? Egy szállítóboxban elvan egy kisbuszban arra a pár órára! :)

Amúgy tudom, hogy tőlem is sértésnek éled meg, de tenyésztő tényleg nem ad el így állatot, csak szaporító! Vigyázz, nehogy jól átverjenek...

Genetikai teszteket tud mutatni a cicáról, a szüleiről? Az van annyira drága, hogy szaporító nem költ rá!

2020. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ahogy már említettem a cica biztosan fajtatiszta!

15. Válaszoló, gratulálok, te sem tudtál érdemlegesen megnyilvánulni, ha pedig problémád a modorom nem kell írni a kérdéshez haszontalan információt! :))

2020. nov. 15. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!