Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskamat meg kaptam egy...

A macskamat meg kaptam egy bokorban ossze esve a ket hatso laba le volt benulva fogalmam sincs hogy mi lett vele de sajnos meghalt de tudni akarom hogy mi let vele tyalan elutotte a kocsi nagyon szerettem Figarot? Fiu macska volt harom eves

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom ami a macskával történt.


Off: lehet nincs ékezeted, de attól még helyesírást lehet alkalmazni.


És boncolással meglehet tudni

2010. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem elütötte egy autó, vagy elkapta egy kutya. Ez a 2 a legvalószínűbb.
2010. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 momoko666 válasza:

Ohh, szegény macska, részvétem :(


Valószínű egy autó kaphatta el. Halt már meg hasonlóan macskám (ő is 3 éves kandúrka volt) egy karcolás nem volt rajta, viszont gyanúsan az út mellett volt.


Ha kutyával találkozott volna az látványosabb lett volna..

2010. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nevaeh ***** válasza:
Nálunk is pont ez volt a macskám úgy vonszolta magát haza,hogy az első két lábán jött,a hátsókra rá sem bírt állni,úgy húzta magát haza.Nálunk egy kutya megfogta.Mindennap kellett állítgatni,meg járatni.
2010. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutya is megszorongathatta úgy, hogy nincs látható jele.

Sajnos, a kijáró macskáknál mindig fennáll a veszélye, hogy valami történik velük.

Azt csak ajánlani tudom, a következő cicádat ivartalanítsd, akkor nem fog annyira elmenni a háztól.Ivaros kandúrok lánycicák után járva nem annyira figyelmesek. Az ösztönük hajtja őket.

2010. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat
2010. nov. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!