Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tápcserén gondolkodom. IAMS...

Tápcserén gondolkodom. IAMS macskaeledelről vélemények?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyk tápról váltanál Iamsre?
2020. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Purina Cat Chow
2020. nov. 22. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal etetek, most készülök váltani. Az enyémek folyamatosan éhesek tőle, ráadásul tele van az alom egyfolytában. Nálunk nem vált be.
2020. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki az Applaws tápokat, nem olcsó, de viszont az enyémek semmiféle prémium tápot nem voltak hajlandóak elfogadni, de ezt szeretik.

A csirkés + a csirkés és lazacos ízűeket.

Csodálkoztam, hogy ezt úgy falták, főleg az egyik, hogy szinte követelte, hogy adjam még. Ő amúgy is nagyon szereti a száraztápot és nem hittem volna, hogy valamelyik márka beválik.

Talán a többi prémium tápban az erős intenzív illatát nem szerették annyira, pl. a Purizon. Ennek is van illata, mivel minőségi táp, normális összetevőkkel, Meg az Applaws táp kisebb szemű, nem olyan túl nagy, lehet ez is tetszik nekik, de attól még megrágja, nem nyeli le egybe. :D


Egyébként én úgy csináltam, a környéken állateledel bolt híján, hogy rendeltem a zooplus-ról ezeket a 300-400 grammos kiszereléseket próbaképp, így tudtam meg melyik márka az, ami elfogadott lesz.


A Purina meg ezeket el kell felejteni, semmire sem jók.

Eleinte én is a Purina One-al etettem őket, aztán az volt az eredménye, mint a 3-as is írja, hogy folyton éhesek voltak, mellé kapták még az alutasakosakat, híg volt a székletük és folyton éhesek voltak.


Azóta egy darab, normális állagú ürülék távozik a macskából, mióta teljesen prémiumra álltam át.

2020. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nalunk bevállt😊 erdemes kiprobalni!😊
2020. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most Select Gold megy, de előtte volt Cat Chow is viszont ez nem gabonamenetes. Selectből két félét vettem Classic Fit és Sensitive Digestion akciósan ~23ezer volt kb a 20kg táp. Most többet fogyasztanak belőle de átlagosan nézve 4-5 hónapig elég szokott lenni 2 Maine connak.
2020. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az N&D az egyik kutyusnak, a másiknak Brit care. Abszolút kutyája válogatja. Érdemes ellátogatni olyan állatboltba ahol tudsz szedni abból a tápból egy kicsit, tesztelésre hogy hogyan viszonyul hozzá.
2020. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, az macskák helyett kutyákat olvastam te jó ég! Ne vegyétek figyelembe az előző kommentem 🤣🤣
2020. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/8

No problem. Kutya is van a családban. :)))

2021. ápr. 9. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az Applaws azért nem jó, mert utálja a csirkét.

Purizon kacsa-hal, ez a mi tápunk. Bár ő nagycica, könnyen megrágja a nagyobb szeműt.

2021. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!