Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megismerik még egymást?

Megismerik még egymást?

Figyelt kérdés
Adott két macsek, együtt lettek befogadva az utcáról, de a kisebbik a lakásba került, a nagyobbik meg az udvaron lakik. Most a hétvégén szeretném behozni a nagyot is, augusztusban látták egymást utoljára. Megismerik így még egymást?
2020. nov. 25. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szag alapján. De a reakciójuk egymásra nem biztos, hogy jó lesz...
2020. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A várható reakció miatt érdekel hogy felismerik e egymást.

Természetesen fokozatosan csinálom majd az összeszoktatást, akár pozitív a reakció, akar nem :)

2020. nov. 25. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Felfogják ismerni egymást. Nyugodj meg. :)
2020. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Meg hát.
2020. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Az én két macskám akkor se ismeri meg egymást ha az egyiket elviszem fél órára, pedig csak benti cicák. Én nem tartom valószínűnek hogy megismerik egymást.
2020. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Vajon miért lett lepontozva a #3-as válaszóló?
2020. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de nem is érdemes logikát keresni ebben a pontozási rendszerben... Valakinek nem tetszett a válasz ¯\_(ツ)_/¯

Én mindenkit felpontoztam.

2020. nov. 25. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom .... de nálunk született 4 kis cica. 3 cicát idegen helyre adtunk tovább (persze szűrtük a jelentkezőket), egyet pedig egy ismerősünkhöz, akitől néha elkérjük a cicát 1 napra.


Elválasztás után kb 1 hónapon át nem kértük el.


Majd mikor előszőr elkértük az apuka cica megismerte (vagyis úgy tünt, de ő minden fiatal cicával nagyon jól bánik) viszont az anyuka cica egyátalán nem ismerte meg.


Morgott rá, amikor a kicsi megpróbált közeledni és pár pofont is adott neki.


A kicsi ettől függetlenűl szeretett volna oda menni és egyből szopizni próbált mert ő felismerte.

2020. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt, hogy az egyiket külön kellett zárni a másiktól, mivel sajnos balesetet szenvedett, és az orvos utasítására el kellett különíteni a cicákat.

Megismerték egymást. Pedig jó 1,5 hétig külön voltak.

Semmi nem változott meg... változatlanul utálják egymást. :D

2020. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8#

Off

Miért "kéritek el" a cicát? Ez olyan fura nekem. 🤔

2020. nov. 26. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!