Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Krém színű cicát hol találhatok?

Krém színű cicát hol találhatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 11:51
 1/8 GreatLear válasza:
15%
Boltban?
2020. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Menhelyen?
2020. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Tenyésztőnél?
2020. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Most miert lettek lepontozva a válaszolók???? Utcán, menhelyen, tenyésztőnél lehet ilyen színű macskát keresni.

Ha arra vagy kíváncsi hogy melyk fajták között keress krém színű macskát, akkor úgy tedd fel a kérdést.

2020. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Kiscica.hu, macskamentők (Noénál pl nagyon segítőkészek, segítenek kiválasztani, melyik illik hozzád a sok macska közül), de hirdetnek Jófogáson, Facebookon is pl. Utóbbiak felé én azért vagyok bizalmatlan, mert ott bárki árulhat bármilyen macskát, azt mond (ír), amit akar. Ha kezdő macskás vagy, nem vennék így, tényleg azzal verhetnek át, amivel akarnak, mert semmi tapasztalatod. Rutinosként is óvatosabb lennék.
2020. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem én pontoztam le a válaszokat. Nem fajtára voltam kíváncsi, hanem arra hogy esetleg tud e valaki olyan helyet, ahol biztosan találhatnék ilyen cicát.
2020. nov. 29. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A cica nem lehet rossz fogás. Minden cica cica. Ha krémes színű akkor nem lesz fehér mire hazaér.
2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!