Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy csináljam? Ti hogyan...

Hogy csináljam? Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

9 és fél éves macskám van, ivartalanított nőstény. Utál minden állatot maga körül, ha bejön egy macska a kertbe, üldözi is el. Eddig csak 1 macskát tűrt meg maga mellett. Befogadtunk már kölyökcicát, azt is bántotta.

Nem régóta van egy kölyökkutyánk, aki játszana vele, de a macska fúj rá és karmolja. Létezik megoldás, hogy elviselje? Nem várom, hogy együtt játszanak vagy aludjanak, csak hogy képesek legyenek egy légtérben lenni.

Azért kéne, mert a macska is és a kutya is kinti-benti, és nem tudom külön szobába zárni őket, mert csak a nappaliba jöhetnek be. És elég fárasztó mindig arra figyelni, hogy ha az egyiket beengedem, akkor a másikat rögtön rakjam is ki.


2010. aug. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Majd megbékél. Ha látja, hogy ott lakik a kutya és nem fog elmenni akkor meg fog vele békélni :)
2010. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy nem foglalkoznék velük. Nem hagynám hogy piszkálják vagy bántsák egymást, de azon kívül nem próbálnám szoktatni őket egymáshoz, csak élném az életem és vezetném az övék is. Nekem ez mindig beválik, egy idő után ők is összeszoknak.
2010. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is bántotta a kiskutyit a macskánk.Már megszokták egymást,és a kutya megtanulta,hogy nem mehet egy méternél közelebb a macskához mert akkor karmol.
2010. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem merem őket összeengedni, mert mire a kutya rájön, hogy hagyni kell a macskát, a macska már rég kikaparja a szemét :S
2010. aug. 11. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan buta az a kutya...,ha látja,hogy a macska pofozni akarja elhúzza a fejét!Összefognak szokni rövid idő alatt,ha mindennap együtt vannak!
2010. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!