Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fegyelmeznél egy...

Hogyan fegyelmeznél egy állandóan kajáért visító macskát, ha nem ért a "nem/nem szabad"-ból, sem a "cst"-ből, sem a fröcskölésből, sem a visszavisításból?

Figyelt kérdés

Továbbá csináltuk, hogy felvesszük és csitítjuk, erős fütty, vagy erős "hé", morogtunk rá, ilyenek. Semmi nem használ. Szóval csak külön szoktuk zárni, míg elalszik, ez sokszor órákba telik. Természetesen van etetve, napi 4x, de ilyen kajab.u.z.i.., másról sem szól az élete, csak kaját keres, lop, ordít érte, remeg, ha érzi a kaját, vagy őrült visításba kezd, ha meghallja a hűtő vagy a sütő nyitódását.

3 orvossal meg lett vizsgáltatva, de szerintük testileg egészséges. Mindegyik hozzátette, ha csak nincs valami idegrendszeri, vagyis mentális baja. De ha ő 1xűen ilyen, akkor mit tudunk csinálni, el kell viselnünk 12-15 évig? Nagyon gonosz lenne a hangszálaival babrálni valamit? Hallottam ilyenről, de nem tudom mennyire etikus:/

Köszönöm, hogy meghallgattok.


2020. dec. 3. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Mit kap enni egyebkent? Ivaros meg? Ha ivaros nosteny, nem feltetlenul csak a kajaert visit mindig.
2020. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Legyen neki egy tálban a földön jó minőségű száraztáp, meg sok friss víz és szolgálja ki magát!
2020. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Te hangszálaiddal ne csináljak valamit? Ugye ez nem volt komoly? Abberált dolog
2020. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Mit kap enni? Mi a napi rutinotok? Nem csak az evés kapcsán, úgy általában.

Benti macska? Ivaros?

Bővebb infót!

2020. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

"ha nem ért a "nem/nem szabad"-ból, sem a "cst"-ből, sem a fröcskölésből, sem a visszavisításból"

Ezekkel aztán biztos nem is fogsz semmit elérni, csak hülyét csinálsz magadból a macskád szemében. Ő nem érti, mit mondasz neki, ázzeg.

2020. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Éhes, tényleg leírhatnád, mivel eteted, és menyit eszik, illetve a korát, súlyát! Ilyet nem csinál jól tartott macska..
2020. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Éhes az a macska..
2020. dec. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Éhes mi ... Amíg előtte volt hagyva a kaja labdává zabálta magát ... Muszáj volt rendszereznünk, hogy mikor mennyit ehet ... Így is napi másfeles adagot kap, mint amennyit szabadna neki és így is kicsit husibb, mint kellene lennie ... A drága utoljára betolt egy fél konzervet(200gramm), aztán én hülye ott felejtettem a reggelimet, amíg elszaladtam mosdóba, mire visszaértem, csak a hűlt helye volt a 4(!) tojásnak a 10 deka sonkával ... Természetesen mikor megszidtam érte(mit csináltál, mit képzelsz te magadról, egyáltalán hova fért beléd?) még neki állt ordítozni velem ...

Higgyétek el, nem éhezik, de kaját hagyni nem lehet előtte, mert a végtelenségig tudja csinálni ezt ...

Eszik száraztápot, húst, húskonzervet, halat, tojást(nem csak lopottat), túrót, kefirt és amikor már nem bírjuk a visítást, akkor zöldséglevest, amiben csak zöldség van. Attól nem hízik tovább, de eltelíti.

1 éves lány macska, ivartalan, benti, 4 kg, sima házicicc.

A hangszálasat nem rossz indulatból szeretném, de nem lehet már elviselni tényleg. Ha nem kapok más ötletet, vagy megoldást, mert mi már kifogytunk és kiégtünk, akkor apám beszélni fog az állatorvossal ezügyben.

Kedves 5-ös, éppen ezért kérdeztem, mert nem használ semmi, szóval ha te ilyen jól tudod, hogy mi vagyunk a hülyék, akkor miért nem mondasz valami hasznosat is, hogy mivel próbálkozzunk?

Kösz mindenkinek ...

2020. dec. 4. 14:12
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
De milyen markaju a szaraz meg a konzerv? Kerlek ezt ird le, mert nem mindegy!
2020. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Applaws száraz, Animonda konzerv.
2020. dec. 4. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!