Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskakaját megeszi amikor...

A macskakaját megeszi amikor frissen bontjuk, de ha a hűtőből veszem ki akkor már annyira nem akarja megenni. Most csak az a baja hogy hideg vagy nem szabad a hűtőben tárolni? (nincs ráírva hogy hűtőben kell tárolni)

Figyelt kérdés
Van egy kis aranyos macskám maszatnak hívják, és vettünk neki Viskas-os Junior macskakaját 2-12 hónapos korban javasolt, és már kb 3 hónapos!

2018. júl. 7. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt odaadod, várd meg, míg szobahőmérsékletűre melegszik.
2018. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

A whiskas egy ízfokozóval töltött szemét. Az alutasakos kaja pedig semmi tápanyagot nem tartalmaz, csak vizet.

Vegyél neki jó minőségű tápot. Azt majd megeszi.

2018. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1/? Köszönöm, akkor majd várok vele miután kiveszem :)

2/? Hát... majd megnézünk más kaját is, de egyenlőre marad... a viskas (tudom hogy nem így kell írni csak lusta vagyok lemásolni...)-(nem ér cikizni)

2018. júl. 7. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Az én cicám se eszi meg ha hideg, még a tejet sem issza meg a hűtőből, csak ha melegítem neki

Ha nincs ráírva hogy a hűtőbe kell tenni akkor ne tedd be, nem hűl le és megeszi a cica

2018. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
4# még jó hogy tejet nem is szabad adni a macskáknak...
2018. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez olyan tipikus macskadolog.Szerintem inkább az a gond,hogy később már nem olyan intenzív a kaja illata és így már nem tetszik nekik annyira.Ha eddig konzervet vettél,akkor inkább tálcásat vagy alutasakosat vegyél,amit egyszerre megtud enni.Vagy tegyél rá egy kis friss száraztápot.
2018. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

A whiskas szemét, mindenképp csere, nem jó a macskának.


Általánosságban: a hűtőből kivett nedveset vagy hagyni kell felengedni, vagy ami gyorsabb: engedj egy tálba forró vizet, dugd bele a tasakot/konzervet pár percre. NEM szabad felmelegíteni, szobahőmérsékleten fogja enni a cica, de így pillanatok alatt felenged.

2018. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Fejezzétek már be ezt a fa.szságot. Amelyik macskámnak hasmenése van a tejtől, annak nem adok, amelyiknek nincs tőle baja, annak meg adok. Annyira ostobák az emberek, "már 2 blogon olvastam, meg 15 ismeretlen ezt írta, tuti igaz"

Annyira elegem van már, hogy akinek üás a véleménye, nem áll be a sorba vakogni, az már nem is ember és ne is legyen véleménye.

2018. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

"Az üzenet szövege: Mert amelyik macskának nincs tőle baja, az miért nem kaphat? Ne b*szd már oda mindenhova a hülyeségeidet, orvostól hallottad ezt? Kétlem."


Köszi a privátot, inkább ide válaszolok rá, bár látom ide is megírtad a véleményed. De igen, az általam ismert mindhárom állatorvos a tej itatása ellen van, nem blogokból és szájhagyományok útján hallottam róla. Van egy kinti és két benti macskám is, soha nem kaptak tejet, de mentettem már olyan cicát aki fél évesen fél kilós volt és fosott a tejtől mint állat, mert az előző helyen azt adtak neki, mert az a cicának való.

2018. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!