Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivermectin hatóanyag-tartalmú...

Ivermectin hatóanyag-tartalmú féreghajtó macskák részére nincs? Csak lovaknak és madaraknak? A macskák nem bírják vajon az ivermectint?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Inkább hanyagold a gyógyszerészeti kísérleteket, és vegyél macskáknak való cuccot.


Nem drága, pár 100 ft, nem rokkansz bele.

2020. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudod, hogy miért kérdeztem. Egyébként az adott macskára kisebb vagyon volt már ráköltve, úgyhogy ne gyere a rossz dumával, hogy bárki sajnálná tőle a féreghajtót.

Amúgy sem pár száz forintos szert kap, hanem több ezerbe kerül.

Nem beszólni kéne, hanem a kérdésre válaszolni.

2020. dec. 8. 09:43
 3/11 A kérdező kommentje:
De még a kérdést sem értetted meg.
2020. dec. 8. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Kikutattam neked, szívférgesség ellen alkalmaznák, de arra vannak jobb szerek is. Macskánál könnyű túladagolni, ezért nem használják (hagyományos szerek esetén "nem akkora baj" ha dupla dózis kap. (Fogalmazzunk ugy, jellemzően túléli, enyhe mellékhatásokkal) Ennél viszont komoly gondok is lehetnek.
2020. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt hol találtad? Szívesen elolvasnám.
2020. dec. 8. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem is tudod, hogy miért kérdeztem."


Őőő, mert férget akarsz hajtani??? 🤔


De akkor mérgezd meg a macskádat nyugodtan. Ha már egy csomó pénzt ráköltöttél, ahogy állítod, akkor ezt a keveset miért sajnálod tőle???? 👏

Tán vidd dokihoz.... Észkomb.

2020. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6. Látod, mondtam, fogalmad sincs. Semmiről.


Nem akartam féreghajtásra használni az Ivermectint, úgyhogy ezt eleve bebuktad.


Érdeklődtem, hogy van-e macskák részére is, plusz arra is kíváncsi voltam, hogy ha nincs, akkor annak mi lehet az oka.


Nagyon egysíkúan gondolkozol.


Féreghajtót pedig ilyet kap: "Profender féreghajtó rácsepegtető oldat". Az állatorvosunk szerint ez a legjobb.


Orvoshoz rendszeresen visszük a macskát.


Az a probléma, hogy nem érted a kérdést. A kérdésem jóval túlmutat azon, mint amit te bele akarsz magyarázni.

2020. dec. 8. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hol találtam, rákerestem a "Ivermectin + cat" kifejezésre, és belenéztem angol nyelvű állatorvosi jegyzetek/kutatásokba. És összeraktam a képet :)
2020. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, köszi!
2020. dec. 8. 17:30
 10/11 Shárkány válasza:

Szia! Iverprazin tabletta van, cicáknak adom.

Amazonon vettem. Fél tablettát kapnak, nagyon sok mindent kiöl. Szeretem, olcsó is.


IVERPRAZIN - Tabletas para perros y gatos [link]

dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!