Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bélpoklos macska? Mennyit egyen?

Bélpoklos macska? Mennyit egyen?

Figyelt kérdés

Mai menü :3 alutasakos

1 kakascombról a hús

Fél marék száraz


Ezek után most látom, hogy megette a pultról (ezért még számolunk) a főtt krumplit. Lehet, hogy még éhes?

Másfél éves, 4 kilós ivartalan nőstény.


2020. dec. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ennek a mennyiségnek szerintem bőven elégnek kéne lennie. Vannak ilyen zabagépek, egyszerűen vigyázz, hogy ne etesd túl. Meg szerintem arra is, hogy ne hagyjatok elöl kaját ezután :D
2020. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Milyen markaju az alutasakos es a szaraz?
2020. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

valami féregtelenítő lehet kell neki majd. De ezt már mondja meg szakember!


Hideg van azért, sok energiát felemészt, hogy kint melegen tartsa magát.

2020. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Hú, az enyém is ilyen, csak ő törpe cila, 2 kg:D Ha 2,5 már dagi:D Neki a rekord 200gramm konzervkaja után ellopni egy teljes egész csirkecombot nyersen(a csonttal birkózott, mikor észrevettem:D
2020. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy ki kell tapasztalni, hogy mennyit ehet. Minden macskakaján van adagolási útmutató, ha többfélét kap, akkor mindegyikből egy részt. Pl ha szárazból 60 gramm, alutasakból napi 4 az adagja, akkor két tasakos és 30 gramm száraz. Ettől pedig akkor kell eltérni, ha soványodik vagy hízik a cica, ilyenkor értelemszerűen csökkenteni/növelni kell az adagot.

Jobb, ha legalább napi 3, de inkább 4 részben adod az ilyen cilának. Normális meg beosztja magának:D

2020. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A macskakaja nem prémium minőségű, viszont 5-6 márkájú van itthon, mikor melyiket kapja véletlenszerűen.

Minden nap kap nyers vagy főtt húst.

Benti cica, nem kell küzdenie a hideggel.

Rendszeresen kap féreghajtót annak ellenére, hogy lakásban él. Maine coon keveréknek tűnik, és hatalmas étvágya van.

2020. dec. 9. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:
De milyen marka kerdezo? Csak mert ne csodalkozz, hogyha whiskas, felix, gourmet es tarsaival etetsz, hogy a macskad ehen akar halni, ezekben 4% hus van. Keress jobbat. Akkor inkabb kapjon szarazat, ez is magas hustartalmu legyen, melle meg fozz neki es ennyi.
2020. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak ilyen típus. Nekem az egyik normálisan eszik.

Ha nem éhes otthagyja. A mi kajánkhoz nem szokott nyúlni.


A másik viszont addig eszik amíg van kaja. Hányásig. Nem lehet ételt kint hagyni mert felzabál mindent. A száraz kenyeret is képes megenni. Kukázni is szokott. Ha meghallja hogy nyílik a hűtő egyből ott van.

2020. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló!

Nekünk közös cicánk van?

2020. dec. 9. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, 8-as, velem is közös cicád van?
2020. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!