Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen száraztápot kap a...

Milyen száraztápot kap a cicád? Hogyan adagolod?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Topix, Aldiban lehet kapni. Reggel adom, egész napra van neki kirakva. Este mellé kap nedves kaját.
2020. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Purina One-t, többfélét keverek össze. Állandóan van kinn, ha elfogy, rakok újat. Este kapnak konzervet.
2020. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

A Smillát és a Purizont váltogatom. Kb egy hete bontottam fel egy 6,5 kilós Purizont, ez most ki fog tartani pár hónapig. Reggel és este kapnak szárazat, napközben pedig nedvestápot.

Sajnos nálunk nem lehet kint egész nap a száraz, mert egyrészt az egyik macska nagyon falánk, rosszullétig enné magát, másrészt egy kutya is van, tőle sem lenne biztonságban a táp.

2020. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Purizon, Wild Freedom, Applaws ezt a 3at váltogatom.
2020. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én Carnilove 8 fajtáját váltogatom.

Mindig 2 fajtából veszek 1-1 2kg-os zacskóval és egyik nap ezt, másik nap azt. Ha elfogy, akkor jön másik két fajta.

2020. dec. 9. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Purina One táp egesz nap elotte van.

IAMS alutasakos (80g) es Purina gourmet konzerves (80g szinten). Ezekbol 1-1-et kap elosztva egy nap kb 4-5 fele. Kap 8-kor, 1-kor, 5-kor, 8-kor es 10-kor az utolsot. Igy elosztva durvan egy evokanallal jut neki minden etkezesre. Ha az egeszet oda adom neki, nem eszi meg. Ami kiszarad azt ott hagyja akar orokke, amíg meg nem unom es ki nem kaparom belole, hogy ujat adjak neki (ha a regire raontom az ujat nem eszi meg).

2020. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nemtudom, miért lettem lepontozva, az én macskám nagyon válogatós, a whiskast se eszi meg, a topix az egyik, amit hajlandó. Már ez is baj, hogy vàlaszolni mertem a kérdésre? Van fogalmatok róla, milyen nehéz egy válogatós macskával, aki a legdrágább kaját se hajlandó megenni? Örülök hogy ezt hajlandó. És szép, egészséges,vidám macska csak finnyás kicsit.
2020. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Tudod hogy itt mindenki mindenkinél mindent jobban tud, nekik ez a hobbijuk, h lepontoznak szánalmasak, de ne vedd a szívedre :)
2020. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

7, én ugyan nem pontoztalak le (ha nagyon kukacoskodsz, be tudom bizonyítani egy képernyőfotóval) de abszolút értem hogy miért lettél lepontozva. Mert gabonával eteted a húsevő állatodat. Megnéztem, ebben a Topixban 4% a hústartalom. Ahogy a Whiskasban is, meg az összes többi élelmiszerboltban kapható ipari hulladékban.

A macska szervezetének magas hústartalomra van szüksége.

Persze most egészséges, nem hal meg tőle azonnal, inkább hosszútávon lesznek gondok. Mikor idősödik, mikor már vagy 10-15 éve ezzel a rettenettel eteted. Az állatorvosi számlákkal úgyis visszajön az a kiadás amit most megspórolsz ezekkel a kajákkal, csak az durvább lesz, mert egyszerre kell kifizetned. Nem drágább egyáltalán a prémium táp hosszútávon. Egyrészt kevesebb kell belőle, másrészt nem kell majd százezreket orvosra költeni ha lerobban. Nem is beszélve arról hogy senki sem akarja hogy beteg legyen az állata, senki sem szereti szenvedni látni, ha pedig egy olyan dolog alakul ki nála amit meg lehetett volna előzni helyes etetéssel, azt a bűntudatot el sem tudom képzelni, hogy hogy lehet azzal együtt élni.

Te sem halnál meg ha évekig kizárólag gyorskajákat meg édességeket ennél, csak hosszútávon szétcseszné a szervezeted.

2020. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
7# Es az volt a kerdes hogy mi a legjobb minosegu tap? Hah? Vagy elsoben megbuktal te is meg az osszes lepontozo? Nem tudtok meg olvasni? Fizessek magantanart? Leirtam mit eszik a macskam, nem? Erre idejon 4-5 faxkalap, és ha neki nem tetszik a valaszom, ami nem is tragar, es a kerdesre valaszol akkor jól lepontoz. Az ilyen gyokerek miatt tart ott a vilag ahol.
2020. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!