Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vörös vagy fekete cica?

Vörös vagy fekete cica?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek jobban? Kapok egy cicát és nem tudok választani, mert a két kedvencem. Szóval zsebpárduc vagy zsebtigris? 😃
2020. dec. 12. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Fekete... Gyönyörűek és nagyon ragaszkodóak volt mind a 2 szinű cicám a vörös az mindíg elcsatangolt és hiába voltak tesók a feketével nem kötődött nagyon hozzánk.
2020. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a vörös tetszene jobban, szerintem nem színhez kötött hogy mennyire kezes a macska mint ahogy az egyes írja
2020. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

nekem volt valaha egy vörös félperzsa cicám - a legkedvesebb, akit eddig ismertem -, még most is siratom. azóta figyelem az utcákat, hátha szembe jön megint egy vöröske, akit - hozzá hasonlóan - ismét befogadhatok

(most egy fekete van)


ezzel most nem sokat segítettem, ugye..?

2020. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha lehet, találkozz a cicákkal még az "átvétel" előtt, és személyiség alapján válassz :)
2020. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Fekete *_*
2020. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lena7 ***** válasza:
87%

Nekem eddig a kedvenc cicám egy fehér-vörös kandúr cicus volt. Imádtam. Nagyon aranyos volt, nagyon ügyesen vadászott, viszont szeretett elcsatangolni.



Amúgy a szín nem jelent semmit.

Nálunk most 2 fekete-fehér cicus van (majdnem ugyan olyan foltosak is, nem testvérek, 2 külön alomból vannak)


Az 1- cica kitűnő vadász, imád játszani, össze vissza szaladgál, mindig bevan pörögve. Imádja a vizet (a kis gyerek műanyag medencébe is simán belement nyáron).

Viszont nem annyira bújós és mindig csak a lábadnál alszik.


Ezen kívül "tisztaság mániás".

Ha megsimogatod mosakodás utan, akkor gonoszan rád néz és "újra mossa" az adott részt.


A 2-dik cicus nagyon félős, imád bújni, kis csendes, oda fekszik melléd, dorombol, nem szeret annyira vadászni.

2 külön személyiségek.


Szóval inkabb menj el és nézd meg, hogy milyenek. (Félősek, játékosok, szeretnek-e aludni, aktívak stb és az alapján válasz)


Sok sikert hozzá 😄

2020. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lena7 ***** válasza:
89%

A vörös-fehér az nekem is fél perzsa volt és még én is várom azt, hogy valamikor velem szembe sétáljon..


Imádtam azt a macskát, soha nem volt még ilyen aranyos macskám és valószínűleg már nem is lesz ilyen.

2020. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
A voroseket nagyon szeretem. Nagyon szepek. A csupa fekete nem jon be, legyen benne valami feher. Persze a szemelyiseg az elso, meg hogy kit szeretsz meg jobban.
2020. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Van mindkettő. De nem a szín dönti el. Mindegyiknek más a személyisége.
2020. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen minden macska más személyiség... Mint az embereknél töbször kell látogatni és akkor tudsz választani 😊 én nem tudtam mind a 2 cicát hoztam neki is jó volt és legalább nem kellett szétválasztanom a tesókat 😊1. Válaszoló voltam
2020. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!